Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nelolo nereālus sapņus! Horoskopi 17.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Veiksmīga diena, lai dibinātu kontaktus darba jautājumos, kā arī lielisks laiks, lai veltītu laiku mīļotajam cilvēkam un dotos, piemēram, romantiskās vakariņās. Par problēmu var kļūt pārmērīgi nereālas fantāzijas un sapņi, kas ir attālināti no realitātes – tas var sagādāt lielu un sāpīgu vilšanos.

Auns

Šodien zvaigznes iesaka tev būt aktīvam, par ko lielākā daļa Aunu patiesībā arī priecāsies. Tev radīsies izdevība uzsākt kādu aizraujošu projektu, no kā tev, protams, nevajadzētu atteikties. Pat šaubīgās situācijās veiksmes šodien no tevis nenovērsīsies.

Vērsis

Vēršiem šodien ieteicams atteikties no lieliem uzdevumiem un darbiem, un pievērst uzmanību niansēm. Šodien to ir daudz, nāksies izvēlēties un meklēt kompromisu. Nav izslēgts, ka tev acis skries riņķī un tu nevarēsi izvēlēties labāko no labākajiem piedāvājumiem, tomēr – pievērs uzmanību niansēm!

Dvīņi

Dvīņiem šī būs lieliska diena, ja tu spēlēsi pēc noteikumiem. Godīgums ir veiksmes garants, atceries to. Ja tu centīsies krāpties un nespēlēsi pēc spēles noteikumiem, ir liels risks, ka iesāktā lieta, ko tu centīsies pabeigt “aizies pa burbuli”. Atceries, ka par cilvēku spriež pēc viņa darbiem.

Vēzis

Šodien tev ir jāprot pareizi saskatīt situāciju, lai izvairītos no kļūdainiem pieņēmumiem. Ja tu stingti turēsies pie saviem iedomātajiem ideāliem un nebūsi gatavs paskatīties ne pa labi, ne pa kreisi, konkurenti tevi šodien uzveiks. Piepildīt savus mērķus tev šodien var traucēt slinkums un kautrīgums.

Lauva

Šī diena Lauvām var izvērsties ļoti veiksmīga. Pat, ja ir aizkavējušies kādi tevis ļoti gaidīti lieli plāni, šīs dienas laikā būs daži mirkļi, kad tu varēsi iegūt sev vēlamo mazliet citādos veidos. Veiksme tevi pavadīs mīlestības un darba sfērā.

Jaunava

Diena, kad tu vari sagaidīt neplānotu laimestu vai izvilkt laimīgo loterijas biļeti (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē). Ja tas tiešām ar tevi notiek, svarīgi ir padomāt, ko tu ar iesākto laimestu darīsi un vai tev būs iespēja to izmantot noderīgi. Neuzticies cilvēkiem, kuros tu šaubies!

Svari

Piesātināta un romantiska diena. Labvēlīga tiem, kas ir iemīlējušies, kā arī cilvēkiem, kas ir ļoti aizrāvušies ar kādu savu projektu – mākslā, biznesā, sportā utt. Veiksmīga diena, lai tiktos un pavadītu laiku ar tuviem un mīļiem cilvēkiem.

Skorpions

Tev šodien jāturas uz ieplānotā ceļa, jebkuri centieni iet pa sānu celiņiem nenovedīs tevi pie mērķa. Īpaši uzmanīgam jābūt finanšu un biznesa darījumu jautājumos.

Strēlnieks

Strēlniekiem svarīgi ievērot labas attiecības ar savu partneri, ievērojot līdzsvaru attiecībās. Pretenziju un egoisma vietā ieteicams ļaut partnerim paust savu viedokli un tikai pēc dzirdētā izteikt savu. Pretējā gadījumā tu radīsi nepareizu priekšstatu par sevi, kas ļoti sabojās tavas attiecības ar mīļoto cilvēku.

Mežāzis

Tev šodien būs ļoti interesanta un aizraujoša diena, ja tu būsi aizrāvies ar to, kas tevi patiešām aizgrābj. Šajā gadījumā diennakts paskries kā dažas stundas, un gūtie iespaidi paliks atmiņā uz ļoti ilgu laiku. Nevajadzētu šodien sevi apgrūtināt ar garlaicīgām darbībām, piemēram, mājas kārtošanu. Ja nu tomēr tu nekādi nevari izvairīties no ikdienišķajiem pienākumiem, centies atrast tajos “rozīnīti” un izdarīt darbiņu tā, lai pašam prieks.

Ūdensvīrs

Veiksmīga diena arī Ūdensvīriem – pozitīva un veiksmīga, turklāt dažādos virzienos. Iespējami patīkami pārsteigumi mīlas frontē, darbā, sportiskajos sasniegumos, biznesa projektos un tamlīdzīgi. Piemērota diena dažādiem piedzīvojumiem un izklaidēm. Tevi var iepriecināt arī bērni.

Zivis

Šodien tevi var pievilt tevis paša uzstādītie ideāli. Tu bieži vien dažādas situācijas mēdz pārspīlēt, piedēvēt pārlieku lielu nozīmi sīkumiem, un tieši šodien tas var pavērsties pret tevi pašu. Tava pārmērīgā aizraušanās ar fantāzijām un sapņiem ne vienmēr ir tuva realitātei, un šodien tu būsi spiests to saprast.

LA.lv