×
Mobilā versija
+9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
22. decembris, 2014
Drukāt

Nemāciet Mežāzi dzīvot! Horoskopa zīmes raksturojums (5)

Gata Šlūkas zīmējumsGata Šlūkas zīmējums

Saule caur Mežāža Zodiaka zvaigznāju iet no 22. decembra plkst. 1.03 līdz 20. janvārim plkst. 11.43.

No 22. līdz 31. decembrim dzimušie ir ūdens stihijas Mežāži un viņu zieds pēc ziedu horoskopa ir ēdelveiss.

Ēdelveisa zīmē dzimušajiem piemīt laba drauga rakstura īpašības. Uz viņiem var paļauties. Viņi ir nosvērti, darbīgi un akurāti. Patīk brīvība, svaigs gaiss, daba un plašums. Nepatīk, ja tos ierobežo, tad tie kļūst sīkumaini un dzēlīgi. Prot izveidot labu karjeru, jo vienmēr domā skaidri un prot savaldīties. Visu dzīvi mācās, tāpēc ar gadiem kļūst arvien valdzinošāki. Svarīga ir saskaņa ģimenē un darbā.

No 1. līdz 10. janvārim dzimušie ir uguns stihijas Mežāži un viņu zieds ir genciāna jeb dzeltenā drudzene.

Genciānas zīmē dzimušajiem piemīt zināma noslēpumainība. Viņi ir mērķtiecīgi, atsaucīgi un izpalīdzīgi, dzīvē iecerēto sasniedz ar strādīgumu un centību. No dabas kautrīgi, tāpēc nemīl lielas kompānijas. Darbojas ar degsmi un ieinteresētību. Nepatīk, ja viņus kritizē, tad viņi norobežojas no citiem un izvēlas darboties vienatnē. Ik pa laikam patīk pasapņot par to, kā būtu, ja būtu.

No 11. līdz 20. janvārim dzimušie ir zemes stihijas Mežāži un viņu zieds ir dzelksnis jeb dadzis.

Dzelkšņa zīmē dzimušie ir lieliski draugi un ģimenes cilvēki. Ģimene viņiem ir patvērums, kur var atpūsties no ārpasaules un atveldzēt dvēseli. Viņi ir ar savu asumiņu, tāpēc nezinātājam var rasties priekšstats, ka ar viņiem nav viegli sadzīvot, bet, iepazīstot tuvāk, atklājas labsirdība, iecietība un dāsnums. Patīk, ja tiek pamanīti un novērtēti. Nepatīk, ja steidzina, vai nosaka, kad un kā kas darāms.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kkas atbilst.

  2. Kur tad paliek 22.decembrī dzimušie?

Draugiem Facebook Twitter Google+