Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nemaz nav smieklīgi! Ko horoskopa zīme liecina par tavu humora izjūtu?1

Foto – Shutterstock.com

Ne katrs piedzimst ar fantastisku humora izjūtu. Patiesībā ir cilvēki, kuri pat nesaprot, ka šāda īpašība dabā pastāv. Starp citu, humora sajūta pat kalpo kā dabisks afrodiziaks. Bet kāda ir tava humora izjūta un kā tu reaģē uz humoru? Ko šajā saistībā var pateikt tava zodiaka zīme?

Auns
Auns, protams, nav tik fantastiski ietiepīgs kā Vērsis, bet Vērsis jokus saprot, savukārt Aunam ar to ir problēmas. Būtu brīnišķīgi, ja tāds dzimis līderis kā Auns, kurš dievina atbildību, vēl arī laiku pa laikam prastu pasmieties par veiksmīgiem jokiem.

Vēzis
Vēzim, kā zināms, ir ārkārtīgi attīstīts mātes (vai vecāku instinkts) un tas iznīcina šīs zīmes pārstāvjos prasmi smieties par jebko. Protams, dzīve dažkārt prasa nopietnību, bet – ja tu nevari un neproti smieties, tad dzīve būs ļoti garlaicīga. Vēzim būtu ļoti noderīgi periodiski distancēties no savas vēlmes aprūpēt visus apkārtējos un vienkārši atslābināties.

Jaunava
Jaunava, kas pārmērīgi koncentrējas uz sīkumiem un detaļām, pilnīgi nespēj saskatīt pilnu pasaules ainu, lai saprastu humora izjūtas dabu. Nu nav šīs zīmes pārstāvjiem humora izjūtas, un viss! Jaunavas skrupulozā daba padara viņu par labu speciālistu un profesionāli, taču tikai ne par cilvēku, kas spējīgs smieties par jokiem.

Skorpions
Skorpions ir ārkārtīgi sarežģīts cilvēks. Mijkrēslī lidojošs eņģelis. Tu nekad nezini, ko domā Skorpions. Tādēļ viņu ir grūti saprast un viņš reti smejas, kad apkārtējiem ir patiešām jautri. Viņš, protams, cenšas jokot, bet, ja tu neesi līdzīgs Skorpionam, tad viņa stila jociņus tu vari nesaprast. Skorpions mēdz būt skarbs, un ja no humora arī ko saprot, tad tas ir melnais humors.

Strēlnieks
Nav nekā sliktāka, kā tas, kurš vēlas būt uzmanības centrā un cenšas būt uzjautrinošs un interesants. Tātad, Strēlnieks! Pati sabiedriskākā zodiaka zīme un pats pazīstamākais slaists un dīkdienis. Viņam ir ļoti vāji attīstīta humora izjūta – drīzāk viņš ir pārāk atvērts un ar taisnvirziena domāšanu, lai humoru izjustu. Neesi pārsteigts, ja lielais avantūrists Strēlnieks izrādīsies vienaldzīgs pret jokiem un anekdotēm.

Mežāzis
Iespējams, tāpēc, ka Mežāzis dzimis pašā aukstākajā gada laikā, šī zīme ir tikpat auksta, kā mēneši, kuros Mežāži dzimst: decembris un janvāri. Un diemžēl šis aukstums attiecas arī uz viņu humora izjūtu – tas nozīmē, ka tā ir sastingusi un nepastāv. Mežāzim principā patīk papriecāties, taču viņš nezina, kad tieši un kāpēc jāsmejas.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv