×
Mobilā versija
+8°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
6. marts, 2015
Drukāt

Ņemcova slepkavības lieciniecei Annai Durickai izteikti draudi (12)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Hanna Duricka

Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova slepkavības lieciniecei Annai Durickai ir izteikti draudi, piektdien paziņoja Ukrainas Ģenerālprokuratūras sabiedrisko attiecību pārvalde.

Ukrainas milicija par šiem draudiem ir ierosinājusi krimināllietu, un Ukrainas ģenerālprokurors Viktors Šokins uzdevis veikt nepieciešamos pasākumus Durickas dzīvības un veselības aizsardzībai.

Ģenerālprokuratūra informēja, ka Duricka ceturtdien vērsusies Ukrainas Iekšlietu ministrijas Kijevas apgabala galvenās pārvaldes Belajacerkovas pilsētas nodaļā ar paziņojumu par draudiem viņas dzīvībai, kurus izteikušas nezināmas personas, kamēr viņa uzturas pašreizējā dzīvesvietā pie vecākiem.

Belajacerkovas pilsētas milicijas nodaļa Kijevas apgabala prokuratūras uzdevumā ir sākusi izmeklēt krimināllietu pēc Kriminālkodeksa pantiem par slepkavības mēģinājumu un slepkavību ar iepriekšēju nodomu. Pirmstiesas izmeklēšana ir nodota ģenerālprokurora personīgā kontrolē.

Jau ziņots, ka 55 gadus vecais Ņemcovs tika nošauts 27.februāra vakarā uz ielas Maskavas centrā, kad bija kopā ar savu draudzeni Duricku, kas netika ievainota. Krievijas Izmeklēšanas komiteja apsver vairākas versijas, kādēļ Ņemcovs ir ticis nogalināts: politiskā provokācija, islāma ekstrēmisms, Ukrainas iekšējie notikumi, kā arī komercdarbība.

Duricka pirmdienas vakarā sava advokāta pavadībā no Maskavas ieradās Kijevā.

Krievijas Izmeklēšanas komitejas oficiālais pārstāvis Vladimirs Markins ir paziņojis, ka Duricka parakstījusies par informācijas neizpaušanu, kas attiecas uz iepriekšēju izmeklēšanu Ņemcova slepkavības lietā, un apsolījusi arī turpmāk sadarboties šīs lietas izmeklēšanā.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Ir DAŽI jautājumu: 1) KĀPĒC Ņemcova kungu NOŠĀVA ejot kopā ar Durisku, ukrainieti?
  2) vai tad Duriska ir VIENĪGĀ sieviete, ar ko kopā pāri tiltam gājis savā mūžā Ņemcova kungs? 3)KUR pazudušas citas versijas, kas presē izskanēja tūlīt pēc slepkavības, ŅEMCOVA turpmākās darbības sakarā attiecībā uz karu Ukrainā? Šlepkavības lieta nav viennozīmīga!??
  4) KĀ šāvēji varēja zināt tā vakara Ņemcova kunga iešanas maršrutu un tieši tajā pulksteņa laikā viņu tur gaidīt?
  5) KAS IR DURICKA?!?

 2. Putina kungs ir tikai izkārtne, smagi kompromitēta marionete, kas pats nepieņem nekādus svarīgus lēmumus. Visas lietas Krievijā organizē Ragozins, vai zēni no Izraēlas diasporas.

 3. Pūķins novāca Ņemcovu Atbildēt

  Tā nebija pirmā šāda veida slepkavība Krievijā, un nebūs pēdējā. Es Durickas vietā meklētu patvērumu rietumos un tad visu izstāstītu.

 4. kur tad viņu sazāļoja,restorānā kopā ar draugu? Mulkibas…

 5. jebkuraa gadiijumaa varbuut peec 50 gadiem varbuut veel ilgaak atklaasies, kursh bija vainiigs…

 6. …. Putins vainigs …..

 7. ko muld,kam viņa vajadzīga.Ja būtu gribējuši būtu novākuši reizē ar draudziņu.Vispār brīnums ka atstāja dzīvu liecinieci…it kā tas nav tā pieņemts.

  • Tieši manas domas, brīnums, ka atstāja dzīvu. Diez cik simpātiska neizskatās, uz drauga bērēm arī nepalika.

   • Visi tik gudri,ka riebjas.Ja kāds redzēja interviju,tad saprot,ka viņa bija iespaidota un varbūt pat sazāļota.Uzreiz nenošāva,lai būtu versija par greizsirdību.

Draugiem Facebook Twitter Google+