×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. augusts, 2014
Drukāt

Policija “nemedīšot” cilvēkus bez atstarotājiem

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policija nerīkos speciālas to gājēju un velosipēdistu “medības”, kuri diennakts tumšajā laikā ārpus apdzīvotām vietām nelietos atstarojošu apģērbu, taču pārbaudes noteikti sekos, atzina Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

“Es negribētu teikt, ka tagad būs problēma un kādā ceļa posmā policija visus satiksmes dalībniekus sodīs, ka nav vestes. Skaidrs, ka “medības” nebūs, taču preventīvi strādāsim ar tādām pašām metodēm kā līdz šim. Tas ir vairāk vērsts uz gājēju un velosipēdistu drošību,” uzsvēra Krapsis. Arī attiecībā uz ķiveru lietošanu mazgadīgajiem velosipēdistiem Krapsis neredz problēmu.

Lai arī otrdien valdībā pieņemtie noteikumi vakar Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē jau pašā sākumā izraisīja pretrunīgus viedokļus no nevalstisko organizāciju pārstāvju puses, padomes priekšsēdētājs un satiksmes ministrs Anrijs Matīss (V) garas diskusijas nepieļāva. Viņš norādīja, ka šis jautājums jau diskutēts iepriekš un tagad apstiprināts valdībā. Ministrs ir pārliecināts, ka prasība par vestu un ķiveru lietošanu mazajiem velosipēdistiem glābs dzīvības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+