Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nemeties galējībās! Horoskops 15.novembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Nevajag mesties galējībās pat tad, ja situācija finanšu jomā būs uz krīzes robežas. Tavs naudas stāvoklis uzlabosies, ja kļūsi ekonomiskāks.

Auns

Šodien Auns spēs visu, ja ļoti gribēs. Enerģijas un spēku tev ir daudz, bet tu nezin kāpēc pievērs uzmanību apkārtējo dzēlībām un kritikai. Droši ķeries klāt darbam, neizdomā problēmas un skaties uz pasauli optimistiskāk. Mīlas lietās Aunam būs jāizdara izvēle, no kuras būs atkarīgas turpmākās attiecības.

Vērsis

Horoskops sola Vērsim pretrunīgu dienu, kad gribas vienu, bet dari pilnīgi ko citu. Spiediens no priekšniecības puses izsitīs tevi no sliedēm. Ģimenes pāriem parādīsies iespēja nostiprināt attiecības, organizēt ceļojumu un ieviest korekcijas intīmajā tuvībā. Vērša finanšu stāvoklis uzlabosies, ja viņš kļūs ekonomiskāks.

Dvīņi

Šodien Dvīņi jutīsies tā, it kā pār viņu galvu karātos Damokla zobens. Lietišķo vienošanos noslēgt neizdosies savlaicīgi un bez kavēšanās. Bet neraizējies – tas viss tikai uz labu. Tu vēl neesi gatavs pieņemt jaunu amatu un noslēgt līgumu. Dvīņiem ir jāparūpējas par enerģētisko rezervju papildināšanu.

Vēzis

Horoskops sola Vēzim teicamu labklājību, tāpēc pārdzīvot par finanšu trūkumu nevajadzēs. Tieši otrādi – naudas būs tik daudz, ka varēs doties galvu reibinošā šopingā. Personiskajā dzīvē nobriedīs svarīga saruna. Ne pārāk labās attiecības ar dzīvesbiedru liegs iegūt līdzsvaru. Vakars piemērots pastaigai vai lēnam skrējienam.

Lauva

Šodien Lauvam nevajag mesties galējībās pat tad, ja situācija finanšu jomā būs uz krīzes robežas. Pietiek dzīties pēc miljoniem, tie pagaidām paliek tikai sapņu līmenī. Noderīgi parūpēties par savu veselību, ieturēt regulāras ēdienreizes, agrāk doties pie miera un vairāk staigāt kājām. Darba ziņā Lauvam uzradīsies ne tikai skauģi, bet arī konkurenti.

Jaunava

Horoskops iesaka Jaunavai paskatīties uz savu profesionālo darbību no cita leņķa. Proti, neordināri attiekties pret jauniem projektiem, kā arī smelties iedvesmu no pagātnes. Pieredze ir noderīga lieta – neaizmirsti par to. Jaunavai šodien drīzāk būs vajadzīgs steidzams problēmas risinājums mīlas frontē, nevis maciņa papildināšana.

Svari

Šodien Svariem nāksies bēgt pašiem no sevis – tik “karsta” kļūs situācija personiskajā dzīvē. Emocionāli tevi destabilizē, bet tu turies. Labākais veids, kā norobežoties no satraukumiem un problēmām, ir paklusēt. Lai gan saskarsmē ar draugiem – tieši otrādi – kļūsti emocionālāks. Vakarā Svari saņems peļņu no negaidīta avota.

Skorpions

Horoskops sola Skorpionam jaunu mīlestību, kurā netrūks spēcīgu kaislību. Iespaidīgi ienākumi gaida Skorpionu, kas devies atvaļinājumā vai pabeidzis ilgtermiņa projektu. Dienas beigās atsakies no tāla brauciena – tas diez vai nesīs labumu.

Strēlnieks

Šodien Strēlnieks nonāks nepievilcīgā stāvoklī, kad sarīkos traci darba kolektīvā. Tu pat īsti nespēsi paust to, ko gribi. Rezultāts būs paredzams – konflikti un prēmijas neizmaksāšana. Efektu sniegs procedūras sejas atjaunināšanai. Vakarā Strēlniekam gaidāms randiņš.

Mežāzis

Horoskops prognozē Mežāzim lielisku dienu, kad varēs strādāt un dzīvot pēc plāna, bez satraukumiem un veselības problēmām. Nav izslēgts steidzams komandējums, no kura būs atkarīga tava karjera. Laba diena Mežāžiem, kuri vēlas uzlabot attiecības ar tuviniekiem. Un turpmāk atceries – ar viņiem labāk skandālus nerīkot.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien Ūdensvīru situācija profesionālajā jomā ievērojami uzlabosies, tāpēc problēmas samazināsies. Tu pat sāksi izskatīties jaunāks, piepildīsies ar optimismu un aktīvi izmēģināsi visu jauno. Sens un skumjš mīlestības stāsts, kas Ūdensvīram nedod mieru, beigsies prozaiski. Tu pieņemsi lēmumu un atteiksies no visa, kas traucē laimīgi dzīvot.

Zivis

Horoskops garantē Zivīm teicamu dienu, bet ienest tajā spilgtas krāsas ir tavs uzdevums. Smaidi, iepazīsties un neslinko – lūk, kādi vērtīgi norādījumi. Lieliski veiksies darbs, kas saistīts ar radošiem projektiem un tehniskiem uzdevumiem. Veselība Zivis nepievils, ja tās atteiksies no vētrainām izpriecām.

LA.lv