×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
2. janvāris, 2013
Drukāt

Nemiernieku līderis: Princis Harijs ieradies, lai “dzērumā nogalinātu nevainīgus afgāņus”

Foto - AFPFoto - AFP

Britu princis Harijs ieradies Afganistānā, lai “dzērumā nogalinātu nevainīgus afgāņus”, intervijā britu laikrakstam “The Daily Telegraph” sacījis viens no ietekmīgākajiem afgāņu nemiernieku līderiem, bijušais Afganistānas premjerministrs Gulbudins Hekmatjars.

“Britu princis ierodas Afganistānā, lai dzērumā nogalinātu nevainīgus afgāņus. Viņš, kaunu nepazīstot, grib ar savām helikoptera raķetēm medīt mudžahedīnus,” sacīja Hekmatjars, kurš Afganistānas premjera amatu ieņēma 1993. un 1994., kā arī 1996. gadā. “Tomēr viņš nesaprot vienkāršo patiesību, ka nomedīt afgāņu lauvas un ērgļus nav tik viegli. Šakāļi nemedī lauvas. Kad mudžahedīni uzbruka amerikāņu bāzei, princis saprata, ka viņš ir tas, kurš tiek medīts, un meklēja alu, kur paslēpties,” norādīja Hekmatjars, kurš tiek uzskatīts par vienu no trim ietekmīgākajiem nemiernieku līderiem.

“Šķiet, ka britu valsts vara vēl sapņo par XVIII un XIX gadsimta laiku, un viņi grib, lai pret viņu vēstnieku izturas kā pret vicekarali un lai viņu princis iet, uniformā ģērbies, medīt cilvēkus, un viņi grib spēlēt sātanisko lomu, kuru viņi pagātnē ir spēlējuši,” skaidroja ekspremjers. Viņš arī norādīja, ka britu karavīri Afganistānā neko nav panākuši.

Britānija ir iesaistījusies šajā netaisnajā, bezjēdzīgajā un nežēlīgajā karā, lai izpatiktu Baltajam namam, uzskata Hekmatjars. “Es nesaprotu, kā britu sabiedrība pieņem to, ka viņu bērni tiek sūtīti drošā nāvē, lai izpatiktu amerikāņu ģenerāļiem,” sacīja ekspremjers.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+