Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neņem darbu līdzi uz mājām! Horoskopi 17.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šī diena būs nozīmīga tiem, kam aktuāls ir partneru jautājums (darba sfērā), kā arī darbinieku pieņemšana darbā būs veiksmīga. Dienas otrajā pusē no darba pienākumiem gan vēlams norobežoties un “nenest” tos līdzi uz mājām, jo tad var gadīties konflikts ar mīļoto cilvēku. Ja tev šodien gadās nokļūt kādā konfliktsituācijā, nesteidzies ar tiesu darbiem – desmit reižu pārbaudi faktus!

Auns

Pienācis laiks izlemt: pie tava sliekšņa stāv veiksme un tavas vēlmes tiks izpildītas nekavējoties, ja vien tu zināsi, ko tu patiešām vēlies! Šobrīd apbruņojies ar pacietību un padomā par savas dzīves prioritātēm – izlemt tev nāksies pavisam drīz. Un tas, kas notiks pēc tam – tev ļoti, ļoti patiks.

Vērsis

Laime ir mainīga – vienu dienu tā ir pavisam tuvu, kādu citu nē. Par to nevajadzētu pārdzīvot, jo katru dienu tu sastopies savā dzīvē ar jauniem izaicinājumiem. Taču arī šai dienai būs labvēlīgas tendences, iespējams, satiksi kādu cilvēku no senas pagātnes, kas uzjundīs patīkamas atmiņas.

Dvīņi

Tevi gaida brauciens, ceļojums vai komandējums. Vēlams gan būtu šo dienu vairāk pavadīt kopā ar savu ģimeni – mīļoto cilvēku un bērniem. Ļoti ieteicama diena ģimenes kopīgajiem braucieniem.

Vēzis

Lieliska diena sievietēm – Vēžiem: tu vari justies ļoti emocionāla, taču patīkamā nozīmē. Daudz iespēju šodien iekarot pretējā dzimuma uzmanību. Izmisums ir galvenais Vēžu ienaidnieks – reizēm tu tajā krīti pilnīgi bez iemesla!

Lauva

Radoša diena, kas sola tev veiksmi. Šodien tu vari plānot jaunus projektus un izvēlēties tos cilvēkus, kurus tu vēlētos redzēt savā komandā.

Jaunava

Šodien liela vērība ir jāveltī ģimenes lietām. Tieši ģimene būs tā, kas tev palīdzēs tuvākā nākotnē. Šajā dienā vari ķerties arī pie tādiem darbiem kā remonts un celtniecība.

Svari

Var uzlaboties attiecības ar radiniekiem. Varat doties ceļojumos kopā ar ģimeni, šiem braucieniem jābūt ļoti veiksmīgiem. Atturies šodien no strīdiem un atbalsti sev mīļos cilvēkus pat tad, ja tev šķiet, ka “šis ir principa jautājums”.

Skorpions

Tavs materiālais stāvoklis uzlabosies. Iespējams, tu iegādāsies kaut ko lielu. Šodien vari realizēt savas vēlmes un nopirkt to, par ko jau sen sapņoji.

Strēlnieks

Tu šodien vari būt ļoti viesmīlīgs saimnieks un pieņemt ciemiņus – tavā klātbūtnē cilvēki jutīsies iedvesmoti un gandarīti. Īstais brīdis atrisināt mājokļa jautājumu, ja neesi vēl to izdarījis – vari īrēt, pirkt un uzsākt remontu.

Mežāzis

Kolektīvā, kurā tu strādā, iespējams, būs jauni kolēģi. Tas kļūs tev par sava veida izaicinājumu – iemācies pielāgoties citu cilvēku prasībām un neprasi pats no viņiem pārāk daudz. Ne visi ir apveltīti ar tādām darba spējām, kā tev. Nenes darba problēmas līdzi uz mājām – tad ir gaidāms strīds.

Ūdensvīrs

Šī diena simbolizē pārmaiņas. Tu vari izdzirdēt bildinājumu, izdzirdēt aicinājumu par darba maiņu vai kādus citus būtiskus jaunumus. Runājot par bildinājumu, atceries, ka apprecēties – tas nav pašmērķis, it īpaši, ja tu nejūti tādu pašu nepieciešamību.

Zivis

Nav izslēgts, ka šodien tev nāksies daudz laika veltīt citiem cilvēkiem – darījuma partneriem, bērniem, mīļotajam cilvēkam, ģimenes locekļiem un pat risināt viņu problēmas.

LA.lv