Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nenokavē savas izdevības! Horoskopi no 15. – 21. aprīlim0

Foto: Pexels

Auns

Ja izvēlēsies īstās prioritātes, viņš cītīgi strādās un uz panākumiem nebūs jāgaida. Iespējams, nāksies apgūt kādu jaunu darbības virzienu. Brīvajā laikā pievērst uzmanību saviem mīļajiem.

Vērsis

Daudz jaunu izdevību, taču svarīgi tās nepalaist garām. Tas var arī nebūt viegli – vismaz dažas no tām var būt saistītas ar ko jaunu un līdz šim nezināmu. Dažas šīsnedēļas idejas gan var apsteigt savu laiku – to īstenošanu labāk atlikt.

Dvīņi

Aktīvas rīcības un darbošanās nedēļa. Vairāk gan tā vērsta uz rūpēm par māju un ģimeni, tiem, kuri mīļi un dārgi, taču arī par darba lietām aizmirsts netiks. Panākumus gūt palīdzēs prasme radīt labu iespaidu. Nedarīt visu reizē!

Vēzis

Svarīgi nenokavēt savas izdevības. Zvaigžņu izvietojums vedina arī uz dažām gluži ekstravagantām idejām, ko apkārtējie nez vai atzīs, taču konfliktēt ar sabiedrisko domu šobrīd nevajadzētu.

Lauva

Daudz lielu plānu, taču to īstenošanai šobrīd nav paši labvēlīgākie apstākļi, vislabāk aprobežoties ar kārtējiem darbiem. Tas gan nenozīmē, ka nevajadzētu klusiņām gatavot augsni savu plānu iedzīvināšanai nākotnē.

Jaunava

Tiecas pēc skaistuma un harmonijas visās jomās un to arī sasniedz. Īstais laiks nogludināt domstarpības, atrast kompromisus, slēgt jaunas, visiem izdevīgas vienošanās. Brīvais laiks ideāli piemērots dažādām, taču ne pārāk skaļām izklaidēm.

Svari

Darba lietās neizcelsies ar sevišķu čaklumu, un būtu labi, ja viņi tiktu galā vismaz ar saviem kārtējiem pienākumiem. Planētas vairāk noskaņo uz mājas miera baudīšanu un arī uz visiem darbiem, kas sekmē komfortu.

Skorpions

Uzsvars tiks likts uz visu, kas saistīts ar māju, ģimeni, mīļoto cilvēku. Planētas labvēlīgas mājokļa vai, ja ir nepieciešamība, darba vietas labiekārtošanai. Labvēlīgs laiks arī visu veidu darījumiem. Var gadīties, ka nāksies stāvēt par taisnību.

Strēlnieks

Tieši šobrīd ir visi apstākļi, lai īstenotu pat savas vispārdrošākās idejas. Tiesa, planētas vedina arī uz vēlmi baudīt dzīvi un komfortu, nodoties dažādām baudām. Tad nu atliek tikai izvēlēties, kādu ceļu iet…

Mežāzis

Lieli plāni un nodomi, taču, lai tos īstenotu, nāksies grūti un smagi strādāt. Notikumus nevajadzētu steidzināt, uzspiežot savu gribu citiem, un būs svarīgi iegūt apkārtējo atbalstu un sapratni. Nevajadzētu darba dēļ aizmirst par tuviniekiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Piemērots laiks sākt ko jaunu. Lai realizētu nodomus, gan būs grūti un smagi jāstrādā, taču rezultāts, lai arī varbūt ne šonedēļ, dos iemeslu būt apmierinātam ar dzīvi un padarīto.

Zivis

Iespējams, labākā taktika šobrīd – peldēt pa straumei, tikai laiku pa laikam sameklējot vietas, kur piestāt krastā. Zvaigznes gan vilina uz slinkumu paairēt kaut drusku, tā ka labākās piestātnes var arī tikt palaistas garām…

LA.lv