Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nenolaid rokas! Horoskops 22. oktobrim0

Foto: Fotolia

Attiecies ar mīlestību pret visu, ko dari. Vēlamos augļus nesīs intelektuāls darbs, bet fiziskās nodarbes atliec uz vēlāku laiku. Pastāv iespēja laimēt lielu naudas summu, parakstīt izdevīgu līgumu un doties komandējumā. Nenolaid rokas, ja kaut kas neizdodas pirmajā mēģinājumā.

Auns

Šodien Aunam ar mīlestību jāattiecas pret visu, ko dara. Ja kāds cilvēks izraisa negatīvas emocijas vai nepatiku, labāk viņu izsvītrot no “saraksta”. Brīvības mīlestībai un atklātībai šodien ir jābūt galvenajam aspektam visās dzīves sfēras. Ģimenes Aunam nāksies nodarboties ar sadzīves jautājumiem, lai gan viņš to darīs negribīgi.

Vērsis

Horoskops iesaka Vērsim būt modram un tiekties pēc dvēseles harmonijas. Vēlamos augļus nesīs intelektuāls darbs, bet fiziskās nodarbes atliec uz vēlāku laiku. Daudz spēka un naudas Vērsim vajadzēs ieguldīt sadzīves problēmu risināšanā. Bet tad, ja tevi atbalstīs tuvinieki, tas jau palīdzēs pārvarēt slinkumu un finanšu grūtības.

Dvīņi

Šodien Dvīņiem vajag pārliecinoši bruģēt ceļu uz panākumiem. Tad viss tevis darītais gūs atalgojumu. Mazāk pievērs uzmanību tam, ko par tevi runā apkārtējie. Sabiedrības viedoklis, protams, ir svarīgs, bet ne šodien. Dvīņu radošās ieceres sasniegs apogeju. Lietišķā braucienā dodies tikai kopā ar kolēģi.

Vēzis

Horoskops sola Vēzim harmonisku dienu. Galvenais – mazāk skaties uz visām pusēm, bet biežāk zem kājām. Pastāv iespēja laimēt lielu naudas summu, parakstīt izdevīgu līgumu un doties komandējumā. Vēzis var nodarboties ar labdarību, būt dāsns naudas un saskarsmes ziņā. Vakarā iespējama romantiska iepazīšanās ar skaistu turpinājumu.

Lauva

Šodien Lauva varēs uzlabot attiecības ar cilvēkiem, ar kuriem bija sastrīdējies. Ņem vērā, ka šodien daudz kas atkarīgs no kvalitatīvas lietišķās un personiskās saskarsmes. Lauvam ir jāpiedalās masu pasākumos, bet viņš nedrīkst aizmirst ģimenes rūpes. Vakarā gaidi jaunumus.

Jaunava

Horoskops Jaunavai prognozē dienu, kas pilna notikumiem, bet nevar gaidīt, ka tie visi būs patīkami. Daudzi jaunumi izraisīs tevī īstu šoku. Lietišķās iepazīšanās ļaus Jaunavai nostiprināt finanšu stāvokli līdz mēneša beigām. Darbā ne viss izdosies no pirmā mēģinājuma, tāpēc centībai un punktualitātei jābūt prioritārām.

Svari

Šodien Svariem nenāks par ļaunu sastādīt rīcības plānu un nenolaist rokas, ja kaut kas nesanāk teicami. Kļūdas iespējamas visur, bet attiecies pret to mierīgi. Personiskajā sfērā izveidosies neprognozējama situācija. Svari ir izdomājuši kaut ko neparastu, bet mīļotais cilvēks kategoriski noraidīs visu to, kas viņam nav pazīstams.

Skorpions

Horoskops prognozē Skorpionam izdevīgu braucienu, kas nesīs prāvu peļņu. Ieklausies padomos, ko tev sniegs kolēģi un priekšniecība. Tas viss nāks par labu, tikai Skorpions to sapratīs nedaudz vēlāk. Sabiedriski pasākumi ļaus pacelties karjeras virsotnē. Vakars ir piemērots sportiskām aktivitātēm.

Strēlnieks

Šodien Strēlniekam ir jāizanalizē savas agrākās kļūdas, lai lepni paceltos uz pjedestāla zirga mugurā. Karjera iet uz augšu, par ko tu sen sapņoji. Kāda finanšu situācija pārsteigs Strēlnieku nesagatavotu. Taču atrisināt to palīdzēs tuvs draugs, kas ir pieredzējis komerciālos jautājumos. Nepaliec viņam parādā, izsaki pateicību.

Mežāzis

Horoskops sola Mežāzim labu un omulīgu dienu, ja viņš nenokļūs bezkaunīgu personu ietekmē. Pacenties abstrahēties no visa sliktā, lai neuzkurinātu sevī negatīvas emocijas. Finanšu jomā Mežāzim ir jākontrolē visi ienākošie līdzekļi. Ja tu kļūdīsies, vaino pats sevi un savu neuzmanību.

Ūdensvīrs

Šodien Ūdensvīram gribēsies izklaidēties un svinēt, bet ko tieši, tas nav svarīgi. Nu, vienkārši noskaņojums tāds! Ja dosies iepirkšanās tūrē, pats nepamanīsi, kā esi palicis ar tukšu maciņu. Atceries, ka ekonomija ir glābusi no nabadzības ne vienu vien cilvēku. Vakarā Ūdensvīram būs veiksmīgs randiņš ar jaunu iemīļoto.

Zivis

Horoskops iesaka Zivīm parakņāties savā iekšējā pasaulē. Iespējams, uziesi kaut ko interesantu un noderīgu. Laba diena lasīšanai, pašizziņai un hobijiem. Atklāt savu radošo potenciālu Zivis varēs savā pamatdarbības jomā. Mīlestībā var vērsties pie zvaigžņu palīdzības. Jā, nebrīnies, tieši tās palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu.

LA.lv