×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
18. jūnijs, 2014
Drukāt

“Nenorunātas tikšanās” – videotilts starp Mežaparku un Esplanādi

Kaspars Garda / Publicitātes fotoKaspars Garda / Publicitātes foto

Pasākuma “Rīga 2014 saulgrieži” ietvaros ikkatrs interesents ar interaktīvo vides objektu “Nenorunātās tikšanās” starpniecību varēs vienlaikus pabūt divās pasākumu norises vietās – kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014” un tās filiālē Mežaparkā, sola Rīga 2014 komunikāciju speciālists Mārtiņš Drēģeris.

“Nenorunātās tikšanās” ir divi “acs” formas vides objekti, kas aprīkoti ar ekrāniem, kamerām un skaņu aparatūru, dodot iespēju pasākumu apmeklētājiem redzēt citā pilsētas vietā notiekošo, kā arī savstarpēji sazināties: apsveikt svētkos, sadziedāties, sadejoties un varbūt pat iepazīties.

Projekta “Nenorunātās tikšanās” debija notika šā gada maijā kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014” un vienlaicīgi Norvēģijas pilsētā Drēbakā, sniedzot iespēju rīdziniekiem vērot Norvēģijas konstitūcijas pasludināšanas 200 gadu svinības, bet norvēģiem – saņemt apsveikumus no Rīgas.

Viens vides objekts Esplanādē atrodas visu vasaras sezonu, rādot gan iepriekš sagatavotus video materiālus, gan nodrošinot tiešraides no dažādām pasākumu norises vietām.

“Nenorunātās tikšanās” vides objekti Mežaparkā un kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014” darbosies no 20. līdz 23. jūnijam no plkst. 12.00 līdz 20.14. Projekta “Nenorunātās tikšanās” idejas autors ir biedrība “I Did It”, tas īstenots ar nodibinājuma Rīga 2014 un Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu.

Jau ziņots, ka 21. un 22. jūnijā Rīgā, Mežaparkā norisināsies pasākums “Rīga 2014 saulgrieži”, kas Eiropas kultūras galvaspilsētas gada ietvaros aicinās svinēt saules svētkus, izdzīvojot gan latviešu saulgriežu tradīcijas un rituālus, gan iepazīstot senas un mūsdienīgas saulgriežu tradīcijas citviet pasaulē. “Rīga 2014 saulgrieži” ietvaros Mežaparkā norisināsies deju uzvedums “Lec, saulīte!”, “Pasaules saulgriežu festivāls” ar dažādu mūziķu dalību no visas pasaules, “Pasaules alus parāde”, kurā būs iespēja degustēt dažādas vietējās un importa alus šķirnes, “Rīgas saulgriežu gadatirgus”, “Līgo pirts festivāls” un citas aizraujošas saulgriežu aktivitātes. “Rīga 2014 saulgrieži” noslēgsies ar balli, skanot dziesmām un dejām no Latvijas, Eiropas un visas pasaules.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+