×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.3°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
30. janvāris, 2017
Drukāt

Nenoskaidrotas personas ielauzušās žurnāla “Ir” redakcijā (1)

Ekrānuzņēmums no žurnāla mājas lapasEkrānuzņēmums no žurnāla mājas lapas

Nedēļas nogalē pagaidām nenoskaidrotas personas ielauzušās žurnāla “Ir” redakcijā Bruņinieku ielā Rīgā, nozogot trīs datorus, liecina portālā “irlv.lv” publicētā informācija.

Izsitot logu, zagļi svētdienas rītā neilgi pēc plkst.8 iekļuva redakcijas telpās un nozaga trīs datorus, pagūstot aizbēgt pirms apsardzes ierašanās, skaidrots rakstā. Ielaušanās ir radījusi redakcijai materiālos zaudējumus, taču tā nekavējot žurnāla “Ir” izdošanu, kas turpinās kā ierasts.

Valsts policija sākusi šī nozieguma izmeklēšanu.

Savukārt pirmdien “Ir” darbība traucēta virtuālajā vidē, jo žurnāla e-pasta domēns bez redakcijas ziņas nonācis citu cilvēku rīcībā un traucēta “Ir” e-pastu aprite. Lai atjaunotu e-pastu darbību un parūpētos par datu drošību, no 30.janvāra nomainītas “Ir” elektroniskās adreses, pārejot no agrāk lietotā e-pastu domēna “@ir.lv” uz žurnāla “Ir” izdevējam piederošo domēnu “@irir.lv”.

“Ir” aicina lasītājus, klientus un sadarbības partnerus turpmāk saziņai izmantot tikai jaunās elektroniskās adreses ar domēnvārdu “@irir.lv” un brīdina, ka iepriekš lietoto e-pastu domēnu “@ir.lv” pārvalda ar žurnālu “Ir” nesaistītas personas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Неравнодушные Робин Гуды?! Вот вам урок господа из редакции.

Draugiem Facebook Twitter Google+