×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
7. jūlijs, 2013
Drukāt

Nenotiks mūzikas festivāls “Pestivāls”

Foto-LETAFoto-LETA

12. un 13.jūlijā plānotais mūzikas festivāls “Pestivals” kultūras un atpūtas parkā “Mežaparks” nenotiks, aģentūru LETA informēja SIA “Rīgas meži”.

SIA “Rīgas meži” ir saņēmusi vēstuli no populārās mūzikas un kultūras festivāla “Pestivals” rīkotājiem – SIA “Ideju parks”, ar kuru tiek paziņots, ka 12.jūlijā un 13.jūlijā plānotais mūzikas festivāls nenotiks.

Reaģējot uz saņemtajā vēstulē izteikto festivāla rīkotāju vēlmi pārtraukt savstarpējo līgumu par pasākumam domātas parka teritorijas nomu, uzņēmums ir uzsācis līguma laušanas procedūru.

Kā vēstīts, bija paredzēts, ka “Pestivals” jau otro gadu notiks Mežaparkā, kur 2012.gadā pulcēja aptuveni 10 000 cilvēkus, un tā galvenās vērtības ir kvalitatīvi un aktuāli mākslinieki, radoša gaisotne un pozitīvi, mūsdienīgi apmeklētāji.

“Pestivals” ir populārās mūzikas un kultūras festivāls Rīgā. Bija plānots, ka festivāls šogad notiks uz četrām skatuvēm, kopumā pulcējot vairākus desmitus mākslinieku no ASV, Lielbritānijas, Austrālijas, Zviedrijas, Rumānijas un citām pasaules valstīm, kā arī labākos vietējos māksliniekus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+