×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Neona gaismu cirka šovs – 3D “Panet of Neon”


ReklāmfotoReklāmfoto

Rīgas Kongresu namā 1. maijā vērienīgs cirka šovs 3D “Planet of Neon”, kas piedāvā aizraujošu šovu un bagātīgu emociju buķeti, vērojot profesionālu Austrumeiropas cirka mākslinieku izpildījumu.

3D cirka šovs pārsteigs skatītājus ar jaunu, aizraujošu programmu – “Planet of Neon”, ko sagatavojuši izveicīgi žonglieri, klauni, akrobāti, ekvilibristi. Iespaidīgajā cirka šovā varēs vērot neona gaismas, lāzerus, projekcijas šovu, PRK gaismas efektus, kā arī dažādus gaismu un prožektoru specefektus.

3D cirka šovā piedalīsies Eiropā pazīstamais burvju mākslinieks un iluzionists, pasaules burvju brālības dalībnieks Petro Gurido, kas ikvienu skatītāju pārsteigs ar mikromaģiju, lielo maģiju, trikiem un ilūzijām. Cirka šova laikā ikviens varēs sajust visu neona lāzeru spožumu un skaistumu kopā ar Lāzermenu. Elpu aizraujošus priekšnesumus spilgtās, spožās gaismās radīs izveicīgie un elastīgie žonglieri un ekvilibristi. Kas tas par cirku bez klauniem!? Arī šajā spožajā gaismu šova cirkā ikviens kopā ar klauniem varēs izsmieties līdz asarām. Īsts piedzīvojums 3D cirka šovā būs iespēja kopā ar cilvēku transformeru doties starpgalaktiskajā ceļojumā.

Lai šovs būtu ticamāks un spilgtajās gaismās iespaidīgāks, visi cirka mākslinieki jaunajā programmā tērpušiem neparastos, oriģinālos kostīmos, kas spīd neona gaismās. Krāsainie kostīmi, plašās mūsdienīgās tehnikas iespējas palīdz cirka māksliniekiem no labiem cirka priekšnesumiem uztaisīt neaizmirstamus, spilgtus un iespaidīgus lāzera gaismas šovus.

Programmas veidotāji sola, ka gaismas cirka izrāde kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu ar patīkamu pēcgaršu, ko varēs atcerēties un par ko varēs stāstīt arī citiem vēl ilgi pēc uzveduma noskatīšanās!

Varbūt noder!!


1.V 11.30 un 14.00 Rīgas Kongresu namā

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs,www.bilesuservis.lv

Cena: EUR 6 – 28

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+