×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
2. februāris, 2015
Drukāt

Neordinārā puišu grupa “Kazaky” aprīlī uzstāsies Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Puiši uz papēžiem” (Boys on Heels), kā šo grupu no Ukrainas nodēvējis laikraksts “The New York Times”, šobrīd ir dziedošs puišu deju trio, kas savā pagaidām īsajā pastāvēšanas laikā jau sadarbojušies ar popmūzikas karalieni Madonna un citiem grandiem. 17. aprīlī “Kazaky” ar savu pirmo turneju “The Pulse Tour” viesosies Rīgā, lai sniegtu audiovizuālu dziesmu un deju šovu Sapņu Fabrikā.

Puišiem, kuru izcelsme meklējama Armēnijā, Ukrainā un Itālijā, pēdējie pāris gadi saistās ar galvu reibinošiem panākumiem un popularitāti. Sadarbība ar vairākiem popmūzikas grandiem, tajā skaitā kopīgas uzstāšanās un dalība Madonna mūzikas video “Girl Gone Wild”, jūsmīgas publikācijas par “Kazaky” tādos izdevumos kā “GQ”, “Billboard”, “DNA Magazine”, “Attitude”, “L’Officiel”, “Los Angeles Times”, “The New York Times” un citos, kā arī atzinība no ietekmīgiem modes māksliniekiem, piemēram, Stefano Gabbana, Prabal Gurung u.c., kuru skatēs piedalījusies “Kazaky”, ir daļa no panākumu uzskaitījuma. “Kazaky” pērn uzsākuši pasaules turneju “The Pulse Tour”, kuras laikā 2015. gada aprīlī viesosies Latvijā.

Koncertā Rīgā “Kazaky” izpildīs savus populārākos hītus no 3 albumiem un jaunus skaņdarbus, kur mūzika un viņu balsis burtiski savīsies ar viņu trenētajiem augumiem, apmeklētājiem dāvājot apbrīnojamu un kārdinošu uzstāšanos ar ekstravagantiem tērpiem un lokanām kustībām, papildinātām ar video projekcijām un gaismu šovu. Šovā ieeja no 18 gadu vecuma, un gan pirms, gan pēc “Kazaky” uzstāšanās piektdienas, 17.aprīļa nakts programmu papildinās virkne citu priekšnesumu un notikumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+