Mobilā versija
+0.9°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
3. maijs, 2015
Drukāt

Nepālā atrod zemestrīcē izdzīvojušos

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Nepālā glābēji turpina atrast zemestrīcē izdzīvojušos, svētdien paziņoja amatpersonas.

Glābēji pie Sjauki ciema atraduši divus vīriešus un sievieti. Viņi nogādāti slimnīcā, pavēstīja amatpersonas. Tomēr aģentūra AP, kas sākumā ziņoja, ka izdzīvojušie atrasti svētdien, vēlāk precizēja, ka viņi atrasti šonedēļ, taču precīzu ziņu par viņu atrašanas dienu nav. Sīkāka informācija par izglābtajiem netiek sniegta.

Savukārt policija svētdien informēja, ka sestdien savas mājas drupās Nuvakotas apriņķī atrasts izdzīvojis kāds 101 gadu vecs vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā. Viņam ir tikai nelieli ievainojumi.

Vēlāk tika saņemtas ziņas, ka Sindhulpačoukas apriņķī svētdien drupās atrastas trīs izdzīvojušas sievietes.

Iepriekš pēdējā reize, kad Nepālā tika atrasti zemestrīcē izdzīvojušie, bija ceturtdienas vakarā.

Svētdien Nepālas Nacionālais ārkārtas situāciju centrs paziņoja, ka 25.aprīlī notikušajā 7,8 magnitūdu zemestrīcē  bojāgājušo skaits sasniedzis 7040, vēl apmēram 14 tūkstoši cilvēku ievainoti.

Nepālas finanšu ministrs Rams Šarans Mahats svētdien žurnālistiem teica, ka ir gaidāms, ka galīgais zemestrīces upuru skaits būs daudz lielāks, jo glābēji vēl nav sasnieguši nomaļus ciemus, par kuriem ir ziņas, ka tajos sagruvušas visas ēkas.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+