×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
10. oktobris, 2013
Drukāt

Nepalaid garām!

Māksla
Otto Tiliņa piemiņas izstāde Liepājas muzejā
Liepājas muzejā atvērta mākslinieka Otto Tiliņa (1913 – 1993) simt gadiem veltīta piemiņas izstāde, kas būs skatāma līdz 24. novembrim. O. Tiliņš nav plaši pazīstams mākslinieks, kaut arī viņa ainavas zīmējumos un gleznās, iekšējās spriedzes un dramatisma piepildītās noveles reti kuru atstājušas vienaldzīgu. Kad viņš 1934. gadā pabeidza Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolu, tad esot sev pateicis: ne dienu bez skices, bet mūžu vadījis ar atziņu: nevienu dienu nenodzīvot bez laba darba.

Pasākums


Rīgā uzstāsies britu zvaigzne Rasels Brends


22. februārī Rīgas Kongresu namā uzstāsies angļu komiķis, aktieris, dziedātājs, rakstnieks, radio un TV raidījumu vadītājs Rasels Brends. Rīgā mākslinieks viesosies savas pasaules turnejas “Messiah Complex” laikā. Šī stand-up komēdija veltīta tādām personībām kā Če Gevara, Gandijs un Malkolms X, turklāt komiķis, nebaidoties iekulties kārtējā skandālā, sola pieminēt arī Jēzu Kristu un Hitleru. 


Deja


Ķīpsalā notiks lielkoncerts “Svētki dejai” 


26. oktobrī Ķīpsalas hallē notiks sirsnīgs un krāšņs lielkoncerts “Svētki dejai”, kurā sadancos 35 deju kolektīvi no Rīgas, Jelgavas, Limbažiem, Saldus, Lielvārdes, Saulkrastiem, Siguldas, Jūrmalas un Ozolniekiem. Koncerta mākslinieciskā vadītāja ir ievērojamā dejas pedagoģe Rita Spalva. 


Teātris


Ģertrūdes ielas teātrī pirmizrāde “Cik tuvu?”


30. un 31. oktobrī Ģertrūdes ielas teātrī pirmizrādi piedzīvos “Dejas anatomijas” jaunākā izrāde “Cik tuvu?” Elīnas Breices horeogrāfijā. Stāsts par laiku, ko pavadām kopā ar otru. “Cik tuvu?” būs atmiņu intermēdijas, kas atspoguļos divu cilvēku kopā esību, kad laiks ir kļuvis ilglaicīgs, bet telpa pastāvīga. Vai dzīvot līdzās nozīmē to pašu, ko dzīvot kopā? Vai ilgā blakusesamībā mēs spējam saglabāt tuvību?


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+