×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
2. novembris, 2014
Drukāt

Nepārvēlētajiem deputātiem būs kompensācija trīs mēnešalgu apmērā (12)

Foto-LETAFoto-LETA

12.Saeimā nepārvēlētajiem deputātiem pienāksies kompensācija trīs mēnešalgu apmērā.

Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums nosaka – deputāts, kura mandāts beidzas līdz ar attiecīgās Saeimas pilnvarām, ja viņš nav ievēlēts nākamajā parlamentā, saņem vienreizēju pabalstu triju mēnešalgu apmērā.

Pašlaik precīzs kompensāciju apmērs vēl nav zināms, jo daļa no ievēlētajiem deputātiem varētu kļūt par ministriem un viņu vietā mandātus saņems “aiz strīpas” palikušie. Jauno valdību plānots apstiprināt nākamnedēļ, 5.novembrī.

Kā ziņots, vairāk nekā puse jeb 59 pašreizējie Saeimas deputāti pārvēlēti jaunajā parlamenta sasaukumā. Tātad pārējie – 41 persona – no ievēlētājiem deputātiem būs jaunpienācēji vai arī deputāti, kuri 11.Saeimā bija ievēlēti, tomēr nolika savu mandātu šī sasaukuma laikā.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Kāpeic deputātiem kmpensē 3mēnešālgas, bet visiem citiem mazāk par vienu.!!!?

 2. vaajpraats!!!! kaa to Latvijas naudu izsaimnieko!!! un te vel kads uzdrosinas komenteet vai nodoklus maksaa un valtij kaut kas buutu jaadod, VALSTIJ NOSPLAUTIES PAR TAUTU,IEDZIVOTAJIE – NONEMIET TACU TAAS ROZAA BRILLES!!!!

  • Šoreiz tā nauda laikam nav ņemta no valsts kases,tas naudas maks tieši tāds pats kā tam kurš Seces pagastā gribēja maksāt policistam,bet tā naudiņa netika viņam,bet aizgāja deputātiem.Redz,kā notiek.

 3. kĀ VIŅIEM NAV KAUNA .

 4. Manuprāt, deputātu skaitu Saeimā būtu jāsamazina no 100 uz 80.

 5. Kādas vēl kompensācijas, ja Darba likums šādos gadījumos nekādas kompensācijas neparedz?

 6. Pilnīgi prasās kravāt čemodānus. Un ne uz ārzemēm, bet uz laukiem, prom no šīs murgainās sistēmas. Kad es, slims cilvēks prasu ģimenes ārstam sev pienākošos invaliditātes piešķiršanu, tad pasaka, ka to dod tikai tam, kam visu laiku sāp. Bet kā deputātam kas ne tā neiet, tad tur kompensācijas pa labi, pa kreisi dala, dibenus vēl bučodami. Kas NOTIEK ar šo valsti? Kur likties vienkāršajai tautai?

  • No valsti vajag ne tikai prasīt, bet arī tai dot. Vai tu vienmēr visus savus nodokļus godīgi maksājis esi?

   • esmu, jā esmu vienmēr esmu maksajis nodokļus, un ??? par ko kompesācijas,viņiem, par to ka nav strādājis un tauta vairs neuzticas un nebalso? KAPEC NAV TERMINETIE LĪGUMI?

   • Es esmu godīgi maksājis nodokļus visus sava darba gadus,bet kā ar tevi pašu,ka vari uzdot tik divdomīgu jautājumu,laikam kaut kas aiķēries aiz ādas.gudriniek.

Draugiem Facebook Twitter Google+