Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nepārvērtē savas spējas! Horoskopi 23.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Kāds darījums tev var atnest stabilus finansiālus ienākumus, kas tev ļoti palīdzēs gadījumā, ja gaidāmas nedienas ar naudu.

Vērsis

Ļoti iespējams, ka šodien tevi pārņems rutīna. Iespējams, tev vajadzēs padomu gan praktiskā, gan emocionālā jomā. Skaties uz neveiksmēm kā uz iespēju mācīties no savām kļūdām.

Dvīņi

Šis periods pieprasa atpūtu. Ja tas ir iespējams, dodies atvaļinājumā. Ja nav, centies izvairīties no problēmām un nepatīkamiem cilvēkiem, citādi tu emocionāli izdegsi.

Vēzis

Savā vēlmē pārspēt pašam sevi un izmantojot ne visai drošas metodes, tu vari pārvērtēt savas spējas un iegūt sliktu reputāciju. Tādā veidā tu vari zaudēt tuvinieku uzticību. Ieklausies padomos, nesteidzies.

Lauva

Daudzi šīs zodiaka zīmes pārstāvji saņem prēmijas vai kādas citas naudas “balvas”, kas dienu padarīs priecīgāku. Ja tu nokļūsti situācijā, kurā jārisina kāda problēma, smelies padomu savā pieredzē – tev tās netrūkst.

Jaunava

Attiecības ģimenē būs lieliskas – it īpaši starp bērniem un vecākiem. Tu jutīsi tuvo cilvēku atbalstu, kā arī būsi uz vienas nots ar saviem draugiem. Vari doties ciemos pie draugiem vai vecākiem, un sagaidīt viesus pats.

Svari

Iespējams, ka tavs radošais potenciāls šodien pieaugs, bet atpūtas vietā tev gribēsies darboties. Kāpēc gan tomēr tev neatpūsties? Pieraksti idejas un tās nekur nepazudīs.

Skorpions

Šodien tu būsi gluži vai magnēts, kas pievelk veiksmi. Padomi, starp citu, arī būs vērtīgi un pareizi, tāpēc ieklausies tajos. Vienīgais, kas tev jāatceras – ne nauda, ne citas materiālās vērtības neparūpēsies par tavu laimi. Taču vislaimīgākais tu būsi tad, ja varēsi iet pats savu ceļu.

Strēlnieks

Tu varēsi sasniegt šodien labus rezultātus, ja vien spēsi izmantot savas radošās prasmes. Šajā periodā vari ķerties klāt arī sarežģītiem jautājumiem, tev izdosies tos atrisināt.

Mežāzis

Daudzi būs apmierināti ar ģimenes dzīvi. Tev piemīt laba humora izjūta, un tavi tuvākie cilvēki to prot novērtēt. Arī attiecības ar mīļoto būs lieliskas, ja jūs abi viens pret otru izturēsieties godīgi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējama jauna aizraušanās, un tās sākums būs visai daudzsološs. Iespējams, ka taviem tuviniekiem šis solis liksies pārsteidzīgs, bet dzīvē notiek dažādi pārsteigumi. Ja tev ar šo cilvēku būs līdzīgas intereses un jūs pratīsiet “galvas likt kopā”, jums viss izdosies.

Zivis

Daudzas Zivis šodien sajutīs mieru un pārliecību par saviem spēkiem. Arī tavā ģimenes dzīvē viss būs stabili. Konfliktu vietā tu būsi gatavs kopējai sadarbībai, tādā veidā realizējot arī savus plānus darba jomā.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Atvelc elpu no ikdienas steigas! Horoskopi no 22. augusta līdz 4. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Turies tālāk no priekšniecības un centies neiekļūt nepatikšanās! Horoskopi 22.augustam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šīs acis nevar aizmirst: 3 horoskopa zīmes, kas ar skatienu spēj nohipnotizēt
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Sports
Izcila nedēļa Majoros – Samoilovs/Šmēdiņš triumfē bez neviena zaudēta seta
27 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
Strauji attīstās Ziemassvētku vecīša pilsētas izgaismotājs no Iecavas
15 minūtes
LA
LA.LV
Kultūra
FOTO: Spēcīgām emocijām pildīts izskan Baltijas ceļa 30. gadadienas koncerts Likteņdārzā
4 stundas
ZB
Zigmunds Bekmanis
Laukos
FOTO: Gar Peipusu pa Sīpolu ceļu. Top jauns pārgājienu maršruts no Rīgas līdz Tallinai
3 stundas
DJ
Dace Judina-Nīmane
Kultūra
Vija bija kā lampiņa, uz kuru visi tiecās. Saruna ar Dairu Āboliņu par filmas tapšanu 3
8 stundas