×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. jūnijs, 2017
Drukāt

Nepaspēja nobremzēt un izraisīja avāriju (2)

Ekrānšāviņi no "Degpunktā".Ekrānšāviņi no "Degpunktā".

Agrā pirmdienas pēcpusdienā Siguldā, uz Vidzemes šosejas, tieši pirms krustojuma ar Pulkveža Brieža ielu, sadūrās divi vienā virzienā braucoši auto.

Pēc spēcīgā blīkšķa, kas lika atskatīties vai visiem garāmgājējiem, no samīcītā “Audi” gaisā pacēlās pamatīgs dūmu mutulis, taču, par laimi, tas drīz vien izklīda un autobraucēji varēja izkļūt no sasistajiem spēkratiem.

Šokētā “Audi A4” vadītāja pēc notikušā atklāj, ka nav paspējusi nobremzēt, jo mirklī, kad iededzis dzeltenais signāls, priekšā braucošais busiņš apstājies daudz straujāk, nekā viņa paredzējusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Skumjšs iznākums tam, ko sauc par drošas distances neievērošanu. Priekšā braucošajam, kaut spoguļos viņš redz kārtējo nepietiekamas distances ievērotāju, paliek izvēle – vai pārkāpt noteikumus, turpinot braukt zem luksofora signālu maiņas (par ko pamatoti soda) tādejādi paglābjot aizmugurē braucēju, vai arī strikti ievērot satiksmes noteikumus, caur auto sasišanu “audzinot” aizmugurē braucošo.
    Šoferējot ar kravinieku, ne vienu vien pārāk tuvu aizmugurē lienošo vairākos gadu desmitos esmu šādi “audzinājis”. Pat neraugoties uz tam sekojošām nogurdinošām birokrātiskām razborkām, kurās manu vainu, raugoties no noteikumu burta, tā arī neatrada…

Draugiem Facebook Twitter Google+