Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
23. decembris, 2015
Drukāt

Nepatīk mācīties (2)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vidēji katram ceturtajam jaunietim darbs stundās nepatīk, turklāt īpaši izteikti tas ir vecākajās klasēs, liecina “Samsung Electronics Baltics” digitālas izglītības iniciatīvas “Samsung Skola nākotnei” veiktais pētījums, portālā “Draugiem.lv” taujājot vairāk nekā 1000 skolēnus un 500 skolotājus no visas Latvijas. Puse bērnu atzinuši, ka mācības interesantākas padara tehnoloģiju izmatošana un skaidrojums, kā uzzinātais lietojams praktiski. Mācību spēku vidū 16% uzskata, ka tehnoloģijas netiek izmantotas pietiekami. Mācības uzlabot palīdzētu moderns aprīkojums (72%), laiks, ko veltīt to satura radīšanai (61%), skolas vadības atbalsts (40%), semināri, lekcijas vai kvalitātes celšanas kursi (40%), kā arī rokasgrāmatas vai citi praktiski mācību materiāli (35%).

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tērē naudu piespiešanai mācīties.
    Tādi mācīties negribētāji traucē tiem, kuri grib mācīties.

  2. Titulbildē redzam kreiļu klasi 🙂 🙂

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+