Latvijā
Novados

Nepatīkams starpgadījums Tukuma slimnīcā: Pēc pacienta nāves pazudušas viņa mantas4

Kadrs no video

Kad tuvinieki ieradušies Tukuma slimnīcā pēc aizgājēja mirstīgajām atliekām, secinājuši, ka pazudušas viņa personīgās mantas.Meita stāsta, ka bezvēsts pazudis telefons, pase un 60 eiro. Slimnīcas pārstāvji apgalvojuši, ka neko nezinot un slimnīcā neesot ne telefona, ne naudas, ne pases.

Raidījumam “Bez Tabu” Tukuma slimnīcas vadība atzīst: gadījums nepatīkams, taču atbildību par notikušo neuzņemas. Pacients, vēl dzīvs būdams, parakstījis līgumu ar slimnīcu, kurā arī ietverts punkts, ka ārstniecības iestāde par pacientu mantām neatbild un arī neapņemas apmaksāt zaudējumu atlīdzību.

Meita pārsteigta, ka no raidījuma žurnālistiem to uzzina, jo no slimnīcas neviens viņu par to neesot informējis.Par telefonu ir priecīga, vismaz būs piemiņa no tēta, bet lielākā rūpe ir par pases pazušanu, kas, tāpat kā nauda, mēneša laikā nav atradusies.

Raizējusies, vai tik kāds to neizmanto ļaunprātīgi. Uzrakstījusi iesniegumu Tukuma Valsts policijā. VP pārstāvis stāsta, pase ievadīta nederīgo dokumentu reģistrā, lai neviens to nevar izmantot, piemēram, lai iegūtu ātros aizdevumus. Tādos gadījumos aizdevumu būtu jāatmaksā piederīgajiem, pat ja pases īpašnieks ir viņsaulē.

LA.lv