Mobilā versija
+1.2°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
22. septembris, 2016
Drukāt

Nepiekrīt divpusējām konsultācijām ar Krieviju (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Igaunija nav pieņēmusi Krievijas Aizsardzības ministrijas ierosinājumu Maskavā rīkot divpusējas militāri politiskās konsultācijas par militāro lidojumu un kuģošanas drošību Baltijas jūras reģionā, paziņojusi Igaunijas Aizsardzības ministrija.

Igaunijas Aizsardzības ministrija neuzskata par iespējamu veidot divpusēju militāro sadarbību ar Krieviju, jo NATO 2014. gadā nolēma pārtraukt praktisko civilo un militāro sadarbību ar Maskavu, reaģējot uz Ukrainas Krimas pussalas aneksiju, informēja ministrijas preses dienests, piebilstot, ka šāda NATO lēmuma iemesli nav zuduši un Krievija joprojām piedalās militārā konflikta saasināšanā Ukrainas austrumos. Vienlaikus Igaunijas Aizsardzības ministrija norāda, ka tā ir ieinteresēta drošības stiprināšanā un savstarpējas uzticības palielināšanā dialogā ar Krieviju esošajos starptautiskajos formātos – visupirms NATO un Krievijas Padomē, kā arī Eiropas Drošības un sadarbības organizācijā. Igaunijas Aizsardzības ministrijā uzsver, ka ir jāīsteno dialogs ar Krieviju, kas tiek koordinēts ar citām NATO un ES dalībvalstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. mūsējie mīkstmieši NOTEIKTI būtu piekrituši konsultācijām!!!

  2. Krievnacisti cenšas šķelt Baltiešu solidaritāti ar NATO.

  3. Un ko par to doma “zalie” cekisti Latvija ?

Briselē 25.maijā notiks NATO samits (4)NATO valstu līderi 25.maijā tiksies Briselē pirmajā Ziemeļatlantijas alianses samitā kopš ASV prezidenta Donalda Trampa ievēlēšanas, kurš ir kritiski izteicies par NATO, otrdien paziņoja NATO preses sekretāre.
Draugiem Facebook Twitter Google+