×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
27. janvāris, 2018
Drukāt

Nepiemēro apcietinājumu vīrietim, kurš letāli sašāva kolēģi (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ilustratīvs foto

Tiesa šodien atteica piemērot apcietinājumu vīrietim, kurš vakar Rīgā, Pārdaugavā, visticamāk, neuzmanīgi rīkojoties ar ieroci, letāli sašāva savu kolēģi.

Vīrietim piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Simona Grāvīte, gan neminot, kādi ierobežojumi aizdomās turētajam noteikti.

Jau ziņots, ka vakar ap plkst.10.45 policija saņēma izsaukumu uz kādu biroju ēku Mūkusalas ielā, kur iekštelpās bija nošauts 1982.gadā dzimis vīrietis. Aizdomās par šo nodarījumu tika aizturēts 1980.gadā dzimis vīrietis. Vīrieši bijuši kolēģi un strādājuši vienā uzņēmumā.

Pašlaik nav informācijas, ka starp abiem bijuši nopietni konflikti. Notikušā apstākļi liecina, ka šāviens bijis nelaimes gadījums.

1980.gadā dzimušajam vīrietim bijusi ieroča nēsāšanas un glābšanas atļauja, taču policija pārbauda, vai ieroča glabāšana un nēsāšana notikusi, ievērojot likuma normas. Vīrietis nav agrāk tiesāts.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. “vīrietim bijusi ieroča nēsāšanas un glābšanas atļauja”??? nopietni GLĀBŠANAS atļauja:-)

  2. Kā jau Latvijā, nošauj un iet tālāk. Tīši, netīši. Ierocis nav jāņem uz darbu. Kā arī cilvēkiem kuriem ir bērnu prāts, NEDRĪKST DOT IEROČUS. Latvijas tiesvedība ir pilnīgā dirsā.

  3. Cienījamais žurnālists varētu izteikties latviskāk, vai “letāli sašauts” ir tas pats kas “beigts un pagalam” vai tikai “pagalam”? Un gribētu, lai “policija pārbauda, vai ieroča glabāšana un nēsāšana notikusi, ievērojot likuma normas”, arī pārbaudītu, vai cilvēka nošaušanā kādi likumi arī jāievēro.

  4. Kāpēc tik sarežģīti rakstīt … neuzmanīgi rīkojoties ar ieroci, letāli sašāva savu kolēģi.
    Vai tad letāli sašaut nav nošaut? Ja jau letāli, tad darbība ir pabeigta,
    kuras rezultātā ir iestājusies nāve.

Draugiem Facebook Twitter Google+