Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
30. augusts, 2016
Drukāt

Čehija nepieņems imigrantus no Turcijas

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Čehija līdz gada beigām nepieņems imigrantus no Turcijas, ņemot vērā neskaidro situāciju, kas tur izveidojusies pēc apvērsuma mēģinājuma, paziņojis iekšlietu ministrs Milans Hovanecs.

“Man ir bažas, ka spriedzes eskalācija, ko Turcija šobrīd ir izvērsusi kurdu virzienā, Turciju var destabilizēt,” viņš norādīja. “Ja vienošanās ar Turciju sabrūk, mēs varam sagaidīt nelielu migrācijas vilni šogad un krietni lielāku nākamajā pavasarī,” brīdināja ministrs. Ir neiespējami pieņemt Turcijas prasības atcelt vīzu režīmu, jo viņi nav izpildījuši ES izvirzītās prasības, viņš skaidroja. “Ja Eiropa to darīs, tā pilnībā būs zaudējusi cieņu,” sacīja Hovanecs. “Grieķija un Itālija ir jāpiespiež izturēties pret migrāciju nopietni. Ja tās to nedarīs, tām nav vietas Šengenā,” teica ministrs. Pērn Eiropā ieradās 1,2 miljoni nelegālo imigrantu – pārsvarā no Afganistānas, Irākas un Sīrijas. Nelegālo imigrantu plūsma no Turcijas uz Grieķiju pēdējā laikā ir sarukusi, taču vienlaikus aktivizējies cilvēku kontrabandas maršruts no Lībijas uz Itāliju.

Pievienot komentāru

"Biedējošo klaunu" uzbrukumi: Austrijā savainoti vairāki cilvēki Tuvojoties Helovīnam, vairāki cilvēki Austrijā guvuši savainojumus biedējošu klaunu tērpos ģērbušos cilvēku uzbrukumos.
Draugiem Facebook Twitter Google+