Mobilā versija
+7.5°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
24. novembris, 2014
Drukāt

Vācijas ģenerālprokuratūra nepierāda NSA aktivitātes

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas ģenerālprokuratūra nav atradusi nekādus pierādījumus, ka ASV izlūkdienesti noklausījušies kancleres Angelas Merkeles (attēlā) telefonsarunas, un gatavojas lietu slēgt, ziņo izdevums “Focus Online”.

“Pēc pusgadu ilgas izmeklēšanas nav atrasts neviens nopietns pierādījums, ka ASV Nacionālās drošības pārvalde (NSA) būtu noklausījusies Merkeles mobilo telefonu,” izdevumam sacīja kāds avots. Tāpēc kiberspiegošanas izmeklēšanas nodaļa piedāvājusi federālajai prokurorei Sigrīdai Hegmanei slēgt lietu. Oktobrī Vācijas federālais ģenerālprokurors Haralds Range paziņoja, ka “nav iespējams iegūt materiālus, kas apstiprinātu NSA un Britānijas valdības elektroniskās drošības aģentūras aktivitāti Vācijā”. Par Merkeles telefonsarunu iespējamo noklausīšanos sabiedrība uzzināja, no bijušā NSA analītiķa Edvarda Snoudena noplūdinātajiem materiāliem.

Pievienot komentāru

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+