Latvijā
Sabiedrība

Nepievilcīgas auguma aprises, enerģijas trūkums, celulīts – samazini to dabiskā veidā 16

Publicitātes foto

Nereti lielais pavasara nogurums ir ne tikai vitamīnu un saules trūkums, bet arī pazīme, ka organisms ir piesārņots. Arī liekais svars, neveselīga āda, maisiņi zem acīm, novājināta imunitāte, galvassāpes, bezmiegs un daudz kas cits liecina par to, ka organismam nepieciešama attīrīšana. Viens no patīkamākajiem veidiem, kas palīdzēs veikt organisma attīrīšanu dabiskā ceļā, ir limfas stimulācijas masāža. Par to vairāk pastāstīs veselīga skaistuma studiju tīkla “Figura Line” speciālisti.

Par limfas stimulācijas masāžu

Galerijas nosaukums

Limfātiskā sistēma ir ļoti būtiska mūsu organisma sastāvdaļa, kas pilda organisma attīrīšanas funkciju. Tā izvada šūnu darbības atkritumus, toksīnus, šlakvielas utt. Taču, kā norāda masāžas studiju tīkla “Figura Line” speciālisti, nepietiekams izdzertā ūdens daudzums un fizisko aktivitāšu trūkums nopietni kavē šo procesu. Un to varam sajust ne tikai kā pazeminātu imunitāti, enerģijas trūkumu, vispārēju pašsajūtas pasliktināšanos, nogurumu, nervozitāti, bet arī redzēt – sejas āda zaudē tvirtumu, parādās celulīts, ķermeņa aprises kļūst arvien izplūdušākas. Starp citu, neticami, bet toksīnu daudzums organismā var sasniegt pat 2 – 6 kilogramus!

Stimulējot limfas plūsmu, dabiski un veselīgi notiek organisma attīrīšanās process. Uzlabojas imunitāte, vairs nemoka bezmiegs un galvassāpes, vairojas enerģija, uz dzīvi sākam raudzīties daudz pozitīvāk. Turklāt “Figura Line” piedāvātā masāža, kas notiek uz īpaša trenažiera, palīdz iegūt slaidākas ķermeņa aprises un ir iedarbīgs veids cīņā ar celulītu. Āda kļūst stingrāka un tvirtāka – tas ir īpaši aktuāli jaunajām māmiņām, kā arī dāmām, kurām nav vairs astoņpadsmit.

Priekšnosacījums, lai veiksmīgi noritētu organisma attīrīšanas process, ir pietiekams izdzertā ūdens daudzums. Jo limfas galvenā sastāvdaļa ir ūdens – ja tā trūkst, limfa kļūst biezāka un tās kustība audos ir apgrūtināta, tādējādi tiek kavēta sārņu izvadīšana no organisma.

Kā norāda “Figura Line” speciālisti, limfa ķermenī pārvietojas, pateicoties muskuļu kustībām. Kustamies mēs – kustas arī limfa. Tāpēc iesakām katram atrast kādu fizisku nodarbi. Stundu garās procedūras laikā “Figura Line” masāžas studijā, kas notiek uz īpaša aparāta – trenažiera, iedarbojoties uz muskulatūru, tiek stimulēta limfas plūsma visā ķermenī. Šīs masāžas laikā notiek gan intensīva iedarbība uz limfātisko sistēmu, gan asinsriti, vienlaikus tiek dedzinātas kalorijas.

Lai organisma attīrīšanas process notiktu pilnvērtīgi, “Figura Line” uztura speciāliste Ilze Justamente iesaka pārskatīt ēdienkarti, iekļaujot tajā viegli pārstrādājamus produktus un dārzeņus – svaigus, vārītus, tvaicētus.

Attīrīšanās procesu stimulē arī dažādi ārstniecības augi. Piemēram, mārdadža augļi, bērzu lapas un citi. Tos var lietot tēju vai uzlējumu veidā. Iesakām īpašu desmit dažādu ārstniecības augu kompleksu “Refine”, kas radīts speciāli organisma attīrīšanai un nopērkams tikai “Figura Line” studijās un internetveikalā figuraline-shop.lv. Atgādinām, ka uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Par “Figura Line”

“Figura Line” ir Latvijā radīts veselīga skaistuma koncepts, kas piedāvā patīkamā un mājīgā atmosfērā uzlabot pašsajūtu un ķermeņa aprises nu jau vairāk nekā 30 masāžas studijās visā Latvijā.

Īpašā koncepta pamatā ir daudzu sieviešu iemīļotā un iedarbīgā procedūra – limfas stimulācijas masāža ar īpašiem aparātiem zinošu speciālistu vadībā. Atkarībā no katra klienta individuālajiem mērķiem masāžu iespējams papildināt ar citiem koncepta elementiem. To var apvienot ar profesionālas treneres Sintijas Katkevičas izstrādātu vingrojumu kompleksu ķermeņa augšdaļai. Iedarbojoties uz problēmzonām, masāžas laikā iespējams veikt arī ietīšanu ar dabiskām maskām. Klienti studijā bez maksas saņems padomus par veselīga un sabalansēta uztura pamatprincipiem. Klienta komplektā “Rubīns” un “Dimants” ir iekļauta diplomēta uztura speciālista konsultācija par individuālo ēdienkarti. Kā arī ir iespēja papildus lietot dabiskus tikai “Figura Line” studiju tīklā un internetveikalā www.figuraline-shop.lv iegādājamus līdzekļus organisma attīrīšanai, ķermeņa kopšanai un celulīta mazināšanai.

Izmanto jaunā klienta priekšrocības!

Ja vēl neesi iepazinusi “Figura Line piedāvātos pakalpojumus, izmanto jaunā klienta priekšrocības. Iegādājies testa komplektu par izdevīgu cenu. Jaunā klienta testa komplektā “Basic” iekļautas trīs stundu garas limfas stimulācijas masāžas un viena ietīšana ar dabiskām maskām masāžas laikā visām problēmzonām. Komplekta cena tikai 35,90 EUR (pilna cena 56 EUR).

Esat mīļi gaidīti “Figura Line” veselīga skaistuma studijās visā Latvijā: Rīgā, Aizkrauklē, Bauskā, Carnikavā, Daugavpilī, Dobelē, Jēkabpilī, Jelgavā, Jūrmalā, Kuldīgā, Lielvārdē, Liepājā, Līvānos, Madonā, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Salaspilī, Siguldā, Talsos, Tukumā, Valmierā un Ventspilī.

Vairāk informācijas – www.figura-line.lv
Nepalaid garām jaunumus!

Seko “Figura Line” profiliem Facebook | Draugiem.lv | Instagram

LA.lv