Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
28. aprīlis, 2015
Drukāt

Ločmeles-Luņovas lietu atklāto nepilnību dēļ nosūta atpakaļ FPP papildizmeklēšanai

Foto-LETAFoto-LETA

Attēlā Regīna Ločmele-Luņova.

Prokuratūra pagaidām nolēmusi nelūgt Saeimai atļauju sākt kriminālvajāšanu pret Saeimas deputāti Regīnu Ločmeli-Luņovu (S), bet viņas lietu nosūtījusi atpakaļ Finanšu policijas pārvaldei (FPP) izmeklēšanas turpināšanai.

Prokuratūras preses sekretāre Aiga Eiduka informēja, ka 16.aprīlī Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētajā prokuratūrā no FPP kriminālvajāšanas sākšanai saņemts kriminālprocess par izvairīšanos no nodokļu nomaksas lielā apmērā organizētā grupā un noziedzīgi iegūto līdzekļu legalizēšanu pret 33 aizdomās turētajiem. Par izvairīšanos no nodokļu nomaksas aizdomās tiek turētas 22 uzņēmumu amatpersonas. Nenomaksāto nodokļu apmērs ir 753 808 eiro.

Konstatējot kriminālprocesā nepilnības, bez kuru novēršanas nav iespējams sākt kriminālvajāšanu Kriminālprocesa likumā paredzētajā termiņā pret divām personām, tai skaitā pret aizdomās turēto Ločmeli-Luņovu, izdalīts kriminālprocess atsevišķā lietvedībā, kas tiks nosūtīts FPP izmeklēšanas turpināšanai.

Pret pārējām personām sākta kriminālvajāšana.

Ločmele-Luņova iepriekš izplatīja paziņojumu, kurā norādīja, ka inkriminētais noziegums ir meli un ir to gatava pierādīt kā pašā prokuratūrā, tā arī jebkuras tiesas priekšā. Tāpat šonedēļ Ločmele-Luņova nolēmusi nolikt Saeimas deputāta mandātu.

Politiķe norādījusi: lai arī prokuratūra pagaidām nolēmusi nelūgt Saeimai atļauju sākt kriminālvajāšanu pret viņu, savu lēmumu par deputāta mandāta nolikšanu nemainīs.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+