Mobilā versija
Brīdinājums -2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
23. novembris, 2014
Drukāt

Nepilnu gadu vecs bērns applaucējies ar karstu zupu (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Sestdien, 22.novembrī, no Rīgas reģiona slimnīcā nogādāts 11 mēnešus vecs puisītis, kurš bija uzgāzis sev virsū karstas zupas šķīvi, gūstot plašus krūšu kurvja apdegumus, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Tāpat slimnīcā nekavējoties nogādāts divus gadus vecs bērns, kurš guva kājas termisku apdegumu, apgāžot karstas tējas krūzi.

Mediķu palīdzība vakar bija nepieciešama arī 37 gadus vecai sievietei, kura, gatavojot pusdienas tvaika katlā, bija neveiksmīgi atvērusi vāku, gūstot sejas un vienas auss applaucējumu.

Savukārt 26 gadus vecs vīrietis nogādāts slimnīcā ar rokas termisko apdegumu pēc tam, kad uz viena sāna bija iekritis ugunskurā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz kopumā 1167 izsaukumiem, no tiem 239 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Labāk nemuldi! Personas aizskaršana notikusi pieļaujot nenormālu bezatbildību, ka tāda karsta vira, vai kafija ir tuvu bērniem, vai viņiem pieejamā vietā. Lieku reizi atgādinot, ka joprojām notiek tādas nelaimes, varbūt kāda mamma, vai cits pieaugušais pacentīsies novērst tādu gadījumu.

  2. Priekškam būtu jāraklemē otra nelaime,vai kāds notikums.Tā ir personas aizskaršana.

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+