×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
27. marts, 2015
Drukāt

Nepilsoņu kongresa vadītājs lūdz Krievijas Valsts domi sniegt “juridisko palīdzību” (8)

Foto-LETAFoto-LETA

Aleksandrs Gapoņenko

Latvijas Nepilsoņu kongresa vadītājs Aleksandrs Gapoņenko ceturtdien paziņojis, ka vērsies Krievijas Valsts domē ar lūgumu sniegt viņa pārstāvētajai organizācijai juridisko atbalstu.

“Mums nepieciešama palīdzība cīņā ar tiesu iestādēm. Mēs varam taisīt troksni un bļaut, taču mums vajadzīga juridiskā palīdzība,” uzstājoties Krievijas parlamenta apakšpalātas rīkotajā apaļajā galdā, kas bija veltīts Latvijas un Igaunijas nepilsoņu problēmām, norādīja Gapoņenko.

“Mēs ar prieku pieņemsim jūsu palīdzību,” vēršoties pie Valsts domes Ārlietu komitejas priekšsēdētāja Alekseja Puškova, piebilda Nepilsoņu kongresa līderis.

Savukārt Puškovs paziņoja, ka Eiropas institūcijas ignorējot nepilsoņu jautājumu, jo “liberālā tiesību aizstāvības doktrīna” esot “dziļi izvirtusi”.

Apaļā galda noslēgumā Valsts domes deputāti un tā dēvētie eksperti pieņēma paziņojumu, kurā Krievijas parlamenta apakšpalāta aicināta vērsties pie Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) Parlamentārās Asamblejas un pie Eiropas Parlamenta (EP) ar paziņojumu, kurā būtu uzsvērts, ka Latvijas un Igaunijas nepilsoņu “tiesību pārkāpumi” esot nepieļaujami.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Finansiālā pietiekama?

 2. Kāda palīdzība tad šim vajadzīga? Kas viņam vēl nav skaidrs? Vajag, lai Krievija parāda viņam ceļu uz tuvāko Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes filiāli, kur viņš varētu sekmīgi naturalizēties?
  Nu, Gapoņenko draugi, radi, kaimiņi! Paņemiet aiz rociņas šo nespējnieku un aizvediet viņu uz šo iestādi!

 3. Slikti izskatās Atbildēt

  Gavnopoņenko izskatās slikti, bet tas ir saprotami, jo nav jau viegli būt pērkamam, aizmirst pašam domāt un runāt un darīt tikai to, ko liek, visu laiku melot, kaut gan, ja par to labi maksā, varēja izskatīties arī labāk, varbūt sirdsapziņa ēd nost, ar melnu dvēseli grūti dzīvot. Ne jau Gavnopoņenko pats izdomāja lūgt palīdzību Krievijai, viņam viņa saimnieki liek to darīt ..

 4. – šis ir viens no 20 000 , Krievijas atstātajiem, militāristiem Latvijā! Tādēļ jau mums arī rodas dažādas problēmas ar šo “piekto kolonnu”!

 5. Francijā depresīvs vācu pilots vada nāvē 150 cilvēkus, Latvijā depresīvie izņirgājas par 2 miljoniem.

 6. Aizvāciet šo slimo cilvēku!

 7. Nepilsoņu kongresa vadītājs lūdz Krievijas Valsts domi sniegt “juridisko palīdzību” – lasi vienkāršāk naudiņu un bez tās mums tas Kremļa politbizness nesanāk – lasi vel vienkāršak – politiku masām bet naudiņa mums…

 8. Viņš paniski baidās no NATO tankiem,suns zina,ko ēdis.

Draugiem Facebook Twitter Google+