Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neplāno neko nozīmīgu! Horoskopi no 27. maija līdz 2. jūnijam0

Foto: Pexels

Auns

Pirmdien svarīgus jautājumus vislabāk risināt ar iejūtību un iecietību. Otrdien neplāno neko nozīmīgu. Trešdien, ceturtdien – ja kaut ko vēlies, runā skaidru valodu, nepaļaujies, ka cilvēki lasa tavas domas. Ceturtdien, piektdien pārbaudi ziņas, kuras saņem.

Vērsis

Pirmdiena, otrdiena lieliskas mākslas baudīšanai, koncertu vai izstāžu apmeklējumam. Ceturtdien, piektdien – esi piesardzīgs naudas lietās. Sestdien, svētdien gribēsies paslinkot, palutini sevi ar kādu gardu maltīti vai noskaties skaistu mākslas filmu.

Dvīņi

Pirmdien jūtīgi reaģēsi uz jebkādu kritiku. Otrdien – radoša iedvesma, pazemināta koncentrēšanās. Trešdiena – aktīva un sparīga diena. Trešdien, ceturtdien – nepiedalies citu aprunāšanā, pārbaudi informāciju, kuru izplati, netici visam, ko dzirdi.

Vēzis

Pirmdien un otrdien iespējamas garīgas atklāsmes. Nedēļas vidū var būt nedaudz nereālistisks un idealizēts skatījums uz notiekošo. Nedēļas nogale paies uz reālistiskākas nots, atgriezīsies pie ierastās dzīves kārtības, vari padarboties dārzā.

Lauva

Trešdien, ceturtdien – raizes var sagādāt draugi un domubiedri, cerības neattaisnosies. Piektdiena labvēlīga sava stāvokļa nostiprināšanai sabiedrībā. Sestdien izej kaut kur sabiedrībā – baudi mākslu vai kādu ķermeņa lutināšanas procedūru.

Jaunava

Neracionāla nedēļa, sarežģīta darbam ar dokumentiem. Pirmdien paļaujies vairāk uz intuīciju, klausies mūziku, pievērs uzmanību sava laulātā vēlmēm. Otrdien – paņem brīvdienu. Trešdien pārlieka steiga novedīs pie kļūdām.

Svari

Pirmdien, otrdien – sapņainība darba vietā, šīs dienas vairāk piemērotas radošam darbam, uzmanīgi ar medikamentu lietošanu. Ceturtdien, piektdien – piesardzīgi izturies pret ziņām no ārzemēm. Sestdien, svētdien – pastiprināsies tavs magnētisms.

Skorpions

Pirmdien, otrdien būsi romantiski noskaņots, labi pastaigāt gar kādu ūdenstilpi. Trešdiena – aktīva diena darbam. Ceturtdien, piektdien – neadekvātu tēriņu risks! Nedēļas nogali pavadi kopā ar laulāto, jo īpaši tam labvēlīga ir sestdiena.

Strēlnieks

Trešdiena, ceturtdiena, piektdiena – paaugstināts konfliktu risks. Grūtības vienoties tavu pārmērīgo prasību dēļ. Tiec skaidrībā ar sevi, pirms kādam kaut ko prasi. Nekonkrētība būs tavs ienaidnieks. Labvēlīga nedēļa darbam un atveseļošanās procedūrām.

Mežāzis

Pirmdiena, otrdiena, ceturtdiena, piektdiena – raksturosies ar sapņainību un izklaidību, uzmanīgi uz ielas un noformējot dokumentus. Labvēlīgs laiks mīlas dzīvei un attiecībām ar bērniem. Aktuāls būs darbs, bet intelektuālam darbam sarežģīta nedēļa.

Ūdensvīrs

Komunikācijā ar bērniem iespējami pārpratumi – neatstāj lietas līdz galam neizrunātas. Iespējami konflikti ar kādām organizācijām, ideoloģiski strīdi ar draugiem. Sestdien veiksmīgi varēsi pievērsties mājokļa jautājumiem, pasēdēt dārziņā.

Zivis

Pirmdien paaugstināts radošais potenciāls. Ceturtdien grūtības uztvert informāciju, apjukums. Piektdiena – slikta, lai vērstos valstiskās organizācijās. Sestdiena, svētdiena – labas dienas, lai apmeklētu radiņus. Svētdienas vakarā izej pastaigā.

 

LA.lv