Mobilā versija
+21.9°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
27. augusts, 2014
Drukāt

Neplānotu darbu dēļ Liepājas ielas pārbrauktuve Rīgā būs slēgta ilgāk

vilciena_sliedes12

Liepājas ielas pārbrauktuve Rīgā būs slēgta ilgāk nekā iepriekš plānots, informē valsts AS “Latvijas Dzelzceļš” (LDz).

Uzņēmumam veicot dzelzceļa un pārbrauktuves klātnes kapitālos remontdarbus pārbrauktuvē, radās neplānoti apstākļi, kuru novēršanai ir nepieciešams papildu laiks. Līdz ar to pārbrauktuve būs slēgta vēl vienu diennakti – līdz 28. augusta plkst. 21.

Operatīvajam transportam pārbrauktuve būs atvērta jau no 27. augusta plkst. 21, bet sabiedriskais transports varēs šķērsot pārbrauktuvi no 28. augusta plkst. 5.00.

Koncerns LDz sastāv no valdošā uzņēmuma VAS “Latvijas dzelzceļš” un piecām meitassabiedrībām – AS “LatRailNet”, SIA “LDz Cargo”, SIA “LDz Infrastruktūra”, SIA “LDz Ritošā sastāva serviss” un SIA “LDz Apsardze”.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (7)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+