Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
15. janvāris, 2015
Drukāt

NEPLP apstiprina Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas šā gada budžetus

Foto: LETAFoto: LETA

Eiro banknotes.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) apstiprinājusi ša gada Latvijas Radio (LR) un Latvijas Televīzijas (LTV) budžetus, aģentūru BNS informēja padomē.

LTV plānotie budžeta ieņēmumi šogad ir aptuveni 18 miljoni eiro, no kuriem pašu ieņēmumi plānoti 5,3 miljoni eiro, bet valsts budžeta dotācija – 12,6 miljoni eiro, LR budžeta ieņēmumi plānoti deviņi miljonu eiro apmērā, no kuriem pašu ieņēmumi – 1,7 miljoni eiro, bet valsts budžeta dotācija – 7,3 miljoni eiro.

Saskaņā ar LTV sabiedriskā pasūtījuma plānu, LTV uzdevumi ir saglabāt LTV kanālu kopējo skatīšanās laika daļu lielāku par 17%, palielināt LTV skatītāju apmierinātību ar satura kvalitāti, panākt LTV reklāmas ieņēmumu palielinājumu.

Saskaņā ar LR sabiedriskā pasūtījuma plānu 2015.gadam LR mērķi ir padarīt efektīvāku uzņēmuma pārvaldes struktūru, palielināt pētnieciskās un analītiskās žurnālistikas apjomu, kā arī reģionālās informācijas apjomu, palielināt LR4 programmas kvantitatīvu un kvalitatīvu apjomu, piesaistīt jauniešu auditoriju, attīstīt alternatīvās kultūras programmu (LR6), palielināt interneta auditoriju, nodrošināt aktīvāku LR mārketingu.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+