Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
15. janvāris, 2015
Drukāt

NEPLP apstiprina Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas šā gada budžetus

Foto: LETAFoto: LETA

Eiro banknotes.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) apstiprinājusi ša gada Latvijas Radio (LR) un Latvijas Televīzijas (LTV) budžetus, aģentūru BNS informēja padomē.

LTV plānotie budžeta ieņēmumi šogad ir aptuveni 18 miljoni eiro, no kuriem pašu ieņēmumi plānoti 5,3 miljoni eiro, bet valsts budžeta dotācija – 12,6 miljoni eiro, LR budžeta ieņēmumi plānoti deviņi miljonu eiro apmērā, no kuriem pašu ieņēmumi – 1,7 miljoni eiro, bet valsts budžeta dotācija – 7,3 miljoni eiro.

Saskaņā ar LTV sabiedriskā pasūtījuma plānu, LTV uzdevumi ir saglabāt LTV kanālu kopējo skatīšanās laika daļu lielāku par 17%, palielināt LTV skatītāju apmierinātību ar satura kvalitāti, panākt LTV reklāmas ieņēmumu palielinājumu.

Saskaņā ar LR sabiedriskā pasūtījuma plānu 2015.gadam LR mērķi ir padarīt efektīvāku uzņēmuma pārvaldes struktūru, palielināt pētnieciskās un analītiskās žurnālistikas apjomu, kā arī reģionālās informācijas apjomu, palielināt LR4 programmas kvantitatīvu un kvalitatīvu apjomu, piesaistīt jauniešu auditoriju, attīstīt alternatīvās kultūras programmu (LR6), palielināt interneta auditoriju, nodrošināt aktīvāku LR mārketingu.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+