×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
15. janvāris, 2015
Drukāt

NEPLP apstiprina Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas šā gada budžetus

Foto: LETAFoto: LETA

Eiro banknotes.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) apstiprinājusi ša gada Latvijas Radio (LR) un Latvijas Televīzijas (LTV) budžetus, aģentūru BNS informēja padomē.

LTV plānotie budžeta ieņēmumi šogad ir aptuveni 18 miljoni eiro, no kuriem pašu ieņēmumi plānoti 5,3 miljoni eiro, bet valsts budžeta dotācija – 12,6 miljoni eiro, LR budžeta ieņēmumi plānoti deviņi miljonu eiro apmērā, no kuriem pašu ieņēmumi – 1,7 miljoni eiro, bet valsts budžeta dotācija – 7,3 miljoni eiro.

Saskaņā ar LTV sabiedriskā pasūtījuma plānu, LTV uzdevumi ir saglabāt LTV kanālu kopējo skatīšanās laika daļu lielāku par 17%, palielināt LTV skatītāju apmierinātību ar satura kvalitāti, panākt LTV reklāmas ieņēmumu palielinājumu.

Saskaņā ar LR sabiedriskā pasūtījuma plānu 2015.gadam LR mērķi ir padarīt efektīvāku uzņēmuma pārvaldes struktūru, palielināt pētnieciskās un analītiskās žurnālistikas apjomu, kā arī reģionālās informācijas apjomu, palielināt LR4 programmas kvantitatīvu un kvalitatīvu apjomu, piesaistīt jauniešu auditoriju, attīstīt alternatīvās kultūras programmu (LR6), palielināt interneta auditoriju, nodrošināt aktīvāku LR mārketingu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+