Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
5. novembris, 2015
Drukāt

NEPLP uzliek “Krievijas Hitu Radio” 700 eiro naudas sodu

Foto - LETAFoto - LETA

Viens no SIA "Krievijas Hitu radio" līdzīpašniekiem Uģis Polis.

NEPLP 5. novembra sēdē pieņēmusi lēmumu sodīt elektronisko plašsaziņas līdzekli SIA “Krievijas Hitu Radio” par konstatētajiem pārkāpumiem 2015. gada 22. maija pārraidē, LA.lv pastāstīja NEPLP sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Berga.

SIA “Krievijas Hitu Radio” piemēroja administratīvo sodu 700 eiro apmērā par konstatētajiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma pārkāpumiem, proti, NEPLP secināja, ka programmā pārraidītās “Jelgavas ziņas” atbilst slēpta audio komerciāla paziņojuma pazīmēm. Tāpat programmā nav ievērota likuma prasība, ka komerciālus paziņojumus elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmās ir jāatdala no citām programmas daļām tā, lai šie paziņojumi būtu atpazīstami un viegli identificējami.

Turklāt minētajā programmā NEPLP konstatēja likumā noteiktā reklāmas apjoma ierobežojumu pārkāpumu.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (22)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+