Latvijā
Kriminālziņas

Neprātīga apdzīšana uz Jelgavas – Tukuma ceļa aiznes divu jaunu cilvēku dzīvības 3

Foto-Shutterstock

Aizvadīta traģiska diennakts – avārijās dzīvību zaudējuši trīs cilvēki. Šogad tā ir otrā reize, kad diennaktī satiksmes negadījumos bojāgājuši trīs cilvēki, liecina Valsts policijas statistika.

Policija vēsta, ka pirmdien uz ceļa Jelgava – Tukums 47 km 1977.gadā dzimis vīrietis vadīja “VW Golf Variant” markas auto un veica priekšā braucošā auto apdzīšanas manevru. Apdzenot pa labo pusi, vadītājs uzbrauca uz ceļa nomales, kur viņa auto sanesa, tas ieslīdēja pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar “Mercedes Benz ML280”, kuru vadīja 1954.gadā dzimis vīrietis.

Negadījuma rezultātā bojā gāja “VW Golf” vadītājs un pasažiere, 1990.gadā dzimusi jauniete. Cieta “Mercedes Benz” vadītājs un pasažiere, 1954.gadā dzimusi sieviete, abi ar gūtajām traumām nogādāti medicīnas iestādē.

Savukārt Aizputes novadā plkst.21.46 uz autoceļa Skrunda-Aizpute pagaidām nenoskaidrots vadītājs uzbrauca gājējam, 1934.gadā dzimušam vīrietism, kurš negadījuma vietā mira. Autovadītājs no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot policijai.

Cietušo skaits kopumā diennakts laikā sasniedz 27 cilvēkus, no kuriem trīs gājuši bojā.

Liepājā, Brīvības ielā, 1966.gadā dzimusi sieviete, vadot “Opel Astra”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un distanci, kā rezultātā uzbrauca priekšā stāvošai “Peugeot 208”, kuru vadīja 1983.gadā dzimusi sieviete, savukārt kura pēc inerces uztriecās citai priekšā braucošai “Toyota Avensis”, kuru vadīja 1958.gadā dzimusi sieviete. Avārijā cieta “Peugeot” pasažieres, 1983.gadā dzimusi sieviete, 1973.gadā dzimusi sieviete un 1964.gadā dzimusi sieviete, visas ar gūtajām traumām nogādātas medicīnas iestādē.

Nīcas novadā 1983.gadā dzimusi sieviete, vadot “BMW”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, novērsās no ceļa, kā rezultātā iebrauca grāvī. Avārijā cieta pasažieres, 2006.gadā dzimusi meitenīte un 2012.gadā dzimusi meitenīte, abas ar gūtajām traumām nogādātas medicīnas iestādē.

Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē. 1944.gadā dzimis vīrietis ar “BMW” izraisīja sadursmi ar priekšā esošām piecām automašīnām. Traumas guva trīs cilvēki.

LA.lv