Mobilā versija
+5.9°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
6. janvāris, 2016
Drukāt

Neprāts Kundziņsalā: Mēģinot sazāģēt gāzes balonu, “uzlaiž gaisā” autoservisu (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Trešdien, sirēnām skanot, uz Kundziņsalu traucās vairākas neatliekamās palīdzības automašīnas un prāvi glābēju spēki. Kādā autoservisā bija noticis sprādziens, vēsta raidījums Degpunktā.

Sprādzienā ir cietuši ari divi vīrieši, kas nogādāti mediķu aprūpē.

Valsts policijā, kur par notikušo uzsākta izmeklēšana, raidījumam Degpunktā izdodas noskaidrot, ka pēc sākotnējām ziņām abi cietušie, 39 un 31 gadu vecie vīrieši, autoservisa vai garāžas telpā ar leņķa slīpmašīnu mēģinājuši sazāģēt gāzes balonu, kā rezultātā arī noticis sprādziens.

Lai arī negadījuma vietā vēl labu brīdi strādāja glābšanas dienesta vīri, šajā gadījumā ir paveicies un sprādziena rezultātā ēka nav aizdegusies, tādēļ glābēji šeit uzturējušies vairāk drošības apsvērumu dēļ, lai pārliecinātos par to, ka notikušais nerada bīstamību apkārtējiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Pareizi ir jāraksta “idejoc”.
  Vismaz “sprakst” uzrakstīts pareizi.
  Paldies!

 2. Ta darit var tikai pilnigi idioti,gazes balona vienmer ir skidras gazes frakcijas atlikums,kurs pie sadam darbibam sprakst.Vispirms ar lielo amuru ir janosit nost ventilis,tad vairakas reizes balons jaizskalo ar udeni un tad var flekset,sanak tiri labs grills.

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Ar lielo āmuru ir tāpat kā ar suņusēnēm- sist (ēst) jau var, bet tikai vienu reizi!
   Nez’, kur rodas šādi gudrīši?

Svētes pagastā uguns noposta saimniecības ēkuPlatības ziņā lielākais ugunsgrēks vakar izcēlās Svētes pagastā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
Draugiem Facebook Twitter Google+