×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. jūlijs, 2013
Drukāt

Neretnieks uzvar galvenajā maršrutā

Foto-Māris MillersFoto-Māris Millers

Kleistos startēja 60 spēcīgākie Centrāleiropas jātnieki ar 140 zirgiem. Kristaps Neretnieks ar zirgu Continue (attēla centrā) uzvarēja jātnieku Pasaules kausa izcīņas Centrāleiropas zonas ziemeļu līgas sacensību posmā šķēršļu pārvarēšanā, kas Kleistu sporta bāzē Rīgā turpinājās trīs dienas.

 

Galveno jeb “Grand Prix” maršrutu ar šķēršļiem, kuru augstums sasniedza 1,6 metrus, limbažnieks un viņa četrkājainais palīgs veica bez soda punktiem, taču to pašu spēja arī Gunārs Kletenbergs no Igaunijas. Abi startēja papildu sacensībās un atkal nenogāza nevienu šķērsli, tomēr uzvarēja Neretnieks, jo maršrutu veica par divarpus sekundēm ātrāk nekā igaunis. Trešo vietu izcīnīja vēl viens Latvijas jātnieks – Aleksandrs Šakurovs ar zirgu Ladiesman, bet Neretnieks, startējot vēlreiz ar Caramsin, pirmajai vietai pievienoja piekto. Viņš ir ceturtais Latvijas jātnieks, kam Kleistos izdevies uzvarēt “Grand Prix” maršrutā. To spēja arī Vitālijs Mutulis ar Balzamīnu (1993), Guntars Siliņš ar Salana-Radiantu (2001) un Andis Vārna ar Grand Libero (2009).

Balvai saņēmis čeku par 7755 eiro (Ls 5450), Kristaps Neretnieks vispirms uzslavēja Continue, kurš visas šīs trīs dienas Kleistos esot bijis ļoti labā formā un palīdzējis viņam pirmo reizi mūžā triumfēt “Grand Prix” maršrutā. Piebilstams, ka Kristapa zirgu īpašniece ir Marina Feodorovska no Krievijas. Ieradusies Rīgā, viņa teicās esam gandarīta par uzvaru un pilnīgi uzticoties jātniekam, ar kuru sadarbojas jau gadu. Nākamais uzdevums ir Neretnieka kvalificēšanās pasaules jātnieku sporta spēlēm nākamajā vasarā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+