×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
2. jūnijs, 2012
Drukāt

Nerips: jāiegūst pārliecība, lai paņemtu galotnes

„Šodien saskārāmies ar agresīvākajām pretiniecēm, kādas mums šogad bijušas. Bija izteikts spēka spiediens gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, uz ko sākumā iekritām,” pēc zaudējuma pārbaudes spēlē Ungārijai atzina Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris Aigars Nerips.

Latvijas basketbolistes zaudēja ar 56:59.

“Tomēr otrajā puslaikā arī mums parādījās agresīva aizsardzība, un ar tās palīdzību panācām lūzumu. Tiklīdz kvalitatīvi sākām izpildīt šķietami vienkāršas lietas, spēles gaita uzreiz pavērsās mums izdevīgā virzienā,” basket.lv citē Neripu. “Neilgi pirms beigām izlīdzinājām rezultātu, un pēc tam divas reizes ļoti labi nocīnījāmies aizsardzībā. Galotnē ungārietes punktus guva tikai ar soda metieniem, mums tādas iespējas netika dotas, taču ne jau tas ir svarīgākais. Četrās nedēļās, kopš strādājam, esam nostabilizējuši pašapziņu, zinām, ka varam, tikai vēl jāiegūst lielāka pārliecība par sevi, lai paņemtu galotnes.

Nerips arī pavēstījis, ka Aija Brumermane kājas savainojuma dēļ Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla sākumā nevarēs palīdzēt izlasei, bet par Zanes Tamanes iespējām spēlēt skaidrība būs pirmdien.

No 6. līdz 8.jūnijam Kauņā Latvijas valstsvienība spēļu secībā tiksies ar Lietuvas, Spānija un Zviedrijas izlasēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+