×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. septembris, 2012
Drukāt

Nerips: Meklēsim atslēdziņu katrai komandai

LETALETA

Latvijas sieviešu basketbola izlase Eiropas čempionātā nākamgad Francijā spēlēs C grupā kopā ar Franciju, Lielbritāniju un Serbiju, noskaidrojās piektdien notikušajā izlozē.

“Pirms izlozes man bija divas vēlēšanās – nespēlēt ar Franciju un netikt gupā, kurā būtu divas Londons olimpiskā turnīra dalībnieces. Abas nepiepildījās, taču arī šādā situācijā Latvijas komandas izredzes vispirms būs atkarīgas no mums pašiem,” basket.lv citēts Latvijas izlases galvenais treneris Aigars Nerips. 

“Pirmais uzdevums ir tradicionāls – jātiek ārā no grupas. Tā kā bijām ceturtajā izlozes grozā, katra mūsu uzvara tiks vērtēta kā pārsteigums un gatavosimies tādus sagādāt.  Kad grupās jau bija sadalītas pirmo trīs grozu komandas, gribēju nokļūt D kvartetā. Taču mums vēl ir iespēja uzspēlēt ar tajā ielozētajām vienībām – “tikai” jāiekļūst otrajā posmā.

Ar visām komandām nesen esam spēlējuši un visas pēdējos mačos esam pieveikuši. Taču Serbijas un Lielbritānijas komandas pēdējos gados ir progresējušas un nākamgad uz čempionātu brauks ar lielām ambīcijām. Par Francijas komandu lieki komentāri nav vajadzīgi – Londonas spēļu sudraba ieguvējas savā laukumā noteikti tēmēs uz zelta medaļām. Katrai meklēsim savu “atslēdziņu”, centīsimies būt neērti pretinieki.

Gatavošanās plānā iezīmēti datumi pārbaudes spēlēm, tagad ķersimies pie reālām norunām un konkrētām pretiniecēnm. Noteikti gribam spēlēt ar kādu no pirmā groza komandām, lai sajustu lielā basketbola garšu.”

EČ finālturnīra grupas:

A grupa

Turcija, Slovākija, Melnkalne, Ukraina

B grupa

Krievija, Itālija, Zviedrija, Spānija

C grupa

Francija, Lielbritānija, Serbija, Latvija

D grupa

Čehija, Horvātija, Lietuva, Baltkrievija

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+