×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
6. februāris, 2017
Drukāt

Nesadarbosies ar Ušakovu un Ameriku (40)

Partijas "Vienotība" valdes priekšsēdētājs Andris Piebalgs (no kreisās), "Vienotības" Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis, nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (VL-TB/LNNK) mēres amata kandidāte Baiba Broka, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) valdes priekšsēdētājs un Rīgas mēra amata kandidāts Armands Krauze un VL-TB/LNNK valdes priekšsēdētājs Gaidis Bērziņš piedalās pasākumā Saeimas Viesu zālē, kura laikā "Vienotība", VL-TB/LNNK un ZZS paraksta memorandu par sadarbību Rīgas domē, kas paredz saskaņot un koordinēt partiju aktivitātes priekšvēlēšanu posmā, kā arī pēc vēlēšanām neveidot koalīciju ar partiju "Saskaņu" un "Gods kalpot Rīgai". Foto - LETAPartijas "Vienotība" valdes priekšsēdētājs Andris Piebalgs (no kreisās), "Vienotības" Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis, nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (VL-TB/LNNK) mēres amata kandidāte Baiba Broka, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) valdes priekšsēdētājs un Rīgas mēra amata kandidāts Armands Krauze un VL-TB/LNNK valdes priekšsēdētājs Gaidis Bērziņš piedalās pasākumā Saeimas Viesu zālē, kura laikā "Vienotība", VL-TB/LNNK un ZZS paraksta memorandu par sadarbību Rīgas domē, kas paredz saskaņot un koordinēt partiju aktivitātes priekšvēlēšanu posmā, kā arī pēc vēlēšanām neveidot koalīciju ar partiju "Saskaņu" un "Gods kalpot Rīgai". Foto - LETA

Valdību veidojošās partijas “Vienotība”, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un Nacionālā apvienība (NA) parakstījušas memorandu par sadarbību Rīgas domes (RD) vēlēšanās un jaunievēlētajā RD.

Parakstot memorandu, partijas apņēmušās saglabāt visa veida sociālo atbalstu dažādām Rīgas iedzīvotāju grupām un izvērtēt iespējas šo atbalstu paplašināt un pilnveidot.

Koalīciju veidojošo partiju mērķis Rīgas pašvaldību vēlēšanās ir kopā saņemt rīdzinieku vairākuma atbalstu un izveidot jaunu pārvaldību Rīgā. Partneri apņemas neveidot koalīciju ar partijām “Saskaņa” un “Gods kalpot Rīgai”, kuru līderi ir Rīgas mērs Nils Ušakovs un vicemērs Andris Ameriks.

Memorandu parakstīja “Vienotības” Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis un partijas priekšsēdētājs Andris Piebalgs. ZZS vārdā dokumentu parakstīja apvienības izvirzītais mēra kandidāts, valdes priekšsēdētājs Armands Krauze, savukārt NA atbalstu tam apliecināja partijas virzītā mēra amata kandidāte Baiba Broka un partijas līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš.

Pašvaldību vēlēšanas notiks 3.jūnijā. Rīgas domē jāievēl 60 deputāti.

Pievienot komentāru

Komentāri (40)

 1. Arī KPV.LV Rīgas domē būs!

 2. Ne tikai bezmaksas sabiedriskais transports Rīgā,kā Briselē un Tallinā!

 3. Tās gleznas jau nu točna, nemudina nopietnu lēmumu pieņemšanu

 4. Sekosim Filipīnu piemēram-atbrīvosim pensionārus no PVN maksājumiem! Kurš no jums ir drosmīgs? Ne tikai apcirpt!

 5. Sadarbosimies ar Austrāliju Atbildēt

  Pensijas kā Austrālijā!

 6. Varu galvot,ja tiks RD ,sadarbosies un vēl kā.Cīnīsies par vietu tuvāk prezidijam.Kurš tos politampelmaņus ņems par pilnu?Ir taču no viņu mutes dažādās intervijās dzirdēti zili brīnumi.Broka?Ko viņa tagad dara RD/Kā aizstāv LATVIEŠU vēlētāju kas balsoja par NA?
  Tas ir cirks priekš muļķiem.JA būtu tiešām gribējuši paglābt Latvijas galvaspilsētu no pārkrievošanas,tad OBLIGĀTI bija jāveido viens saRAKSTS KĀ TO DARA SC!Tikai vēlētājs jau palicis gudrāks un pat balso par Kaimiņu.Ietekmes sfēras sen jau arī Latvijā sadalītas pa klaniem.
  Uz tādu Ušaku vai Brigmani jau noriebies skatīties!Tup kā Putins N-tos gadus.

 7. Cik gan stulbi kretīni var būt politiķi- kāda jēga sludināt nesadarbošanos, kad jādomā par to, ko Rīgā kopīgiem spēkiem labu un paliekošu var un vajag rīdzinieku labā izdarīt, kad ir ar DARBIEM , ne vārdiem jārāda politisko partiju pastāvēšanas jēga ?!

 8. pec bildem var spriest ka vini ir jezuitu partija religiskis tandems tad interesanti ja vini uzvares tad nesadarbosies ar tiem diviem bet tie divi nekad nesaka ka nesadarbosies ar siem pieciem absurds appolitiskis komandas sastavs sevi pazemos zaudetaji tada veida var tikai but par spiti siem balsos pret viniem varas kariem pie pilsetas siles…

  • Būtu jau labi, ja viņi būtu jezuīti. Kā noprotu, tu, senais, par jezuītiem nezini neko.

   • Man liekas, ka Broka, kurai dzimtā valoda ir krievu valoda – pieder pareizticīgajiem. Bet varētu būt arī katoliete, jo Madonā ir spēcīga katoļu baznīca un uzvārds Broka liecina par tēva saknēm Latgalē. Māte varētu būt Latgales krieviete – varbūt no vecticībniekiem, bet maz ticams.

 9. Malaci! Tagad tikai vajag izvēlēties, kaut vai lozējot, kuru virzīt par mēru, var garantēt uzvaru, ja demonstrēsiet normālas politiskas tālredzības iezīmes un rezultātus!

 10. SOCIAL DEMOCRATIC PARTY “CONCORD”!!!

 11. Toties es sadarbojos ar Maskavu, jo S.C. ir “Vienotas krievijas” filiāle.

  • Nil, apsoli, ka turpmākos 4 gadus es būšu valdes locekle Rīgas Brīvostā un tur gadā pelnīšu vismaz 50 000 eiro. Es būšu Tev uzticīga un esmu Tava, murr!

   • Nebūtu jau slikti, ja Rīgas brīvosta nonāktu latviešu rokās. Šobrīd tā ir dažu bagātu krievu “ģimenes uzņēmums”.

 12. Ak ta’ nesadarbosies? Nu malači, malači! Tātad karos. Kā žurkas skārda spainī. Par mūsu naudu vieni dos purnā otriem, bet mūsu dzīve ies sauļup!

 13. vai tiešām idioti ? . Atbildēt

  Kamēr šļupst par nesadarbošanos, tikmēr ušaks
  “uzvar pēc punktiem”.

 14. Šiem Kungiem un Kundzēm gulbja dziesma ir nodziedāta 🙂

 15. Tak Broka sadarbojas ar Ušakovu ikdienā – gan Rīgas Brīvostas valdē, gan pie vakariņu galda pārrunājot partiju lietas.
  Ja Broka pametīs labi apmaksāto darbu Brīvostā un pātrauks draudzību ar Ušakovu ģimeni, tad noticēšu, ka nesadarbosies.

  • Zaudēt Brīvostas 45 000 € gadā !

  • Es pilnīgi noteikti balsošu par Baibu Broku, jo pagājušajā nedēļā “Latvijas Ukraiņu kongresa” rīkotā protesta akcijā pret Krievijas agresiju Ukrainā piedalījās arī NA Rīgas mēra amata kandidāte Baiba Broka.
   STOP PU†IN ! STOP WAR !

   • Kāpēc Broka nepiedalījās iepriekšējos protestos un piketos, kas notiek no 2014.gada? Kāpēc sāka piedalīties tikai tad, kad tika izvirzīta uz mēra amatu? Manuprāt – tā ir reklāmas kampaņa, jo viņa zina, ka tur būs gan fotogrāfi, gan televīzijas, kas viņu nofilmēs un padarīs gan par patrioti, gan kvēlāko Ukrainas aizstāvi.
    Cik Baiba Broka ir noziedojusi Ukrainas armijai?

    • putinoīdiem - NĒ! Atbildēt

     Kā reizē – nebija ne reklāmas, ne televīzijas. Vienīgi Ukrinform ziņoja. Tāpēc secinu, ka tā bija viņas pārliecība un pilsoniskā apziņa. Politiskā izdevīguma tur nebija nekāda, jo Ukrainas atbalstītāji ir mazs pulciņš.

     • Bet kāpēc Baibiņa draudzējas ar putinoīdiem? Viņa vakariņo kopā ar putinoīdiem. Viņa ciemojas pie putunoīdiem. Viņa svin savu dzimšanas dienu kopā ar putinoīdiem.
      Un reklāma par atbalstu Ukrainai bija. Gan feisbūkā, gan e-pastos, gan arī radio. Iepriekš, kopš 2014.gada, Baibiņu neesmu redzējis nevienā zibakcijā, kurā tika atbalstīta Ukraina.
      Un kad beidzot Baibiņa noziedo naudu Ukrainas armijai. Nav taču nabadze un skopule. Bet varbūt ir?

 16. Tak Broka sadarbojas ar Ušakovu ikdienā – gan Rīgas Brīvostas valdē, gan pie vakariņu galda pārrunājot partiju lietas.
  Ja Broka pametīs labi apmaksāto darbu Brīvostā un pātrauks draudzību ar Ušakovu ģimeni, tad noticēšu, ka nesadarbosies.

  • tu esi demagogs, ticētāj ! Atbildēt

   Izmanto iespēju iezāģēt B. materiāli ??
   Pats izstājies no ušaka(kremļa) pulciņa !

   • Es, atšķirībā no Brokas, Ušakovam roku nedodu un vakariņas pie viena galda ar Ušakovu neēdu. Noticēšu nesadarbībai tikai tad, ja Broka pārtrauks draudzību ar Ušakova sievu un ar pašu Ušakovu.
    Aicinu balsot par NA un aicinu svītrot Broku, jo Brokai nav zināšanu, lai sakārtotu Rīgu, Brokai nav pielaides valsts noslēpumiem, Broka draudzējas ar cilvēku, kurš svin 9.maiju un kurš noliedz Latvijas okupācijas faktu.

 17. kā tad- Baibiņa tikai dzers vīnu ar ušaka Ivetinu

 18. katru dienu dzirdam , kas ar ko darbosies/ nedarbosies..es kopā/neies..ārprāts- kur paliek galvenais- Latvija????

 19. Vismaz tiem 2viem sniegu tiiriit atljaujiet, vinjiem patiik dariit … 🙂

 20. Pajoļi jebšu ārpus realitātres eksistējošu “partaigenosse” ambicioza vāvuļošana?

 21. ko tik pirms velešanām nesasola:) redzes ko daris kad bus zināmi ieveletie

 22. Vispirms tiekiet ievēlēti un tad taisiet parakstīšanos,lai pēctam ,kad saskaitīs balsis nav tanki jāpiesauc.Taču ir jautājums-kāpēc šī parakstīšanās notiek Sa3eimā.Kā te ar administratīvo resursu izmantošanu savu partiju interesēs-jautājums KNAB.

Draugiem Facebook Twitter Google+