×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
15. oktobris, 2015
Drukāt

Nesamaksājot darbiniekiem, Ņujorkā pazudusi populāra restorāna īpašniece, latviete Sarma Melngailis (3)

Foto - thechalkboardmag.comFoto - thechalkboardmag.com

Nesamaksājot darbiniekiem, Ņujorkā vasarā pazudusi populāra veģetāriešu restorāna “Pure Food and Wine” īpašniece, latviete Sarma Melngailis, ziņo laikraksts “Daily Mail”.

Melngailis nav atrodama savā dzīvoklī, un viņas mobilais telefons ir izslēgts. Arī restorāns “Pure Food and Wine”, kas bijis populārs dažādu slavenību vidū, viņas prombūtnes laikā ir slēgts.

Restorāna darbinieki augustā iesnieguši prasību tiesā, prasot samaksu par divu mēnešu darbu, kā arī kompensāciju par to, ka ir zaudējuši darbu bez brīdinājuma.

Šogad šī ir jau trešā reize, kad restorāns ticis slēgts. Arī janvārī Melngailis pazudusi, bet vēlāk atgriezusies, savā pazušanā vainojot sliktas komunikācijas spējas. Tad, kad viņai esot problēmas, Melngailis nevis par to stāstot, bet noslēdzoties un mēģinot visu savest kārtībā. Pavāre atzinusi, ka populārais restorāns cieš zaudējumus dārgo ēdiena sastāvdaļu dēļ.

Restorāns atkal tika atvērts aprīlī un atkal aizvērts jūnijā. Pēc pāris dienām, kad tas jūlijā atkal tika atvērts, Melngailis pazuda.

Portāls “Gothamist.com” atzīmējis, ka pret Melngaili tiesā vērsies arī investors “Asparagus Trading Corporation”, pieprasot 280 000 dolāru. Kompānija restorāna īpašniecei iedevusi 31 000 dolāru telpu īrei par jūniju un vēlējusies pārņemt viņas uzņēmumu, bet Melngailis to nav nokārtojusi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Latvijas valdību nemaz neinteresē, kurp dodas tās pilsoņi, ar ko nodarbojas, kāpēc un kas dodas projām un cik tad īsti un uz kurieni izbrauc. Visa stulbā aizbildināšanās ar kaut kādu mistisku brīvību, un neviens nezina cik ir dzīvi šodien no tiem, kuri izbrauca no valsts, kā miruši, kā dzīvo. NRA arī tas neinteresē kaut arī tā būtu milzīga tēma, kas cilvēkus ļoti interesētu.

  2. Foto redzm IZSKATĪGU dāmu, kura 10 gadus(!!!) spējusi noturēt biznesu- ELITĀRU restorānu ar slaveniem klientiem! Vai visiem interesē tikai neizmaksātās alga? Vai tomēr ir kāds, kuru interesētu pazušanas iemesls? Ja nu tam ir KRIMINĀLS rakstus un dāmas nav vairāk šai saulē?

  3. pazudusi bez vestes vai parāvusi fraku? un zinko? ne maksājot darbiniekiem, ne samaksājot darbiniekiem, ne nesamaksājot darbiniekiem, pazudusi, bet nesamaksājUSI darbiniekiem, Ņujorkā pazudusi … tālāk, kā tekstā!

Draugiem Facebook Twitter Google+