×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. oktobris, 2016
Drukāt

Nesaudzīgs vēstījums vīriešiem, kas negrib savas sievas (8)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Kāda krievu blogere un fitnesa iedvesmotāja Ļena Miro vērsusies pie vīriešiem, uzrakstot ļoti atklātu un nesaudzīgu vēstījumu, kas strauji sāk iekarot plašās tīmekļa āres, izraisot neviennozīmīgas atsauksmes. Lūk, ko Ļena saka vīriešiem.

Jūs, čaļi, sūkstāties, ka sievas jums kaut kādas ne tādas, neuzbudina. Guļ nomazgātos, krāsu zaudējušos t-kreklos, garlaicīgas. Pat, ja ne nomazgātos, taču tāpat garlaicīgas.

Bet jums par to prieks, jo tagad jums ir, kā pašiem šķiet, visas tiesības gribēt citus bābiešus bez nekādiem sirdsapziņas pārmetumiem. Jo vainīgas taču ir sievas! Jo viņas ir tās, kas neuzbudina!

Tā ir, čaļi, tā ir. Bet ir nianse.

Lai sieviete uzbudinātu, viņai ir jāgrib uzbudināt. Vai jūs seksuāli iedvesmojat savas sievietes? Vai darāt visu iespējamo? Vai tiešām? Esat droši?

Cik stundas esat gatavi ņemties ar jauno elektronisko spēļmantiņu? Cik laika varat tērēt, lai izpētītu viedtālruni? Cik daudz jūsu dārgā laika piederēs tikai un vienīgi viedtālrunim? Tāda laika, kuru neveltīsiet nekam citam, nedomāsiet ne par ko citu?

Esmu droša, ka daudz.

Bez jebkādām problēmām iztērēsiet divas stundas jaunajam gadžetam. Bet sievai?

Kad pēdējo reizi veltījāt divas stundas sievai, pilnvērtīgi pievēršoties tikai viņai, nevis vienkārši iekļaujot viņu savā izpriecu programmā?

Nē, ne jau aizgājāt uz restorānu vai aizbraucāt ekskursijā un dalījāties iespaidiem. Nerunāju par to.

Kad bija pēdējā reize, kad sieva bija jūsu iespaids? Kad jūs pēdējo reizi, neatraujoties, skatījāties viņai acīs un izpētījāt viņas ķermeni? Tak jau – nekad.

Pa visiem jūsu mīlestības gadiem neesat pat 15 minūtes pavadījuši, pētot paša sievas acis. Viedtālruni izpētījāt, bet sievas acis – nē.

Vai esat kādreiz pārsteidzis savu sievu gultā? Pārsteidzis vispār?

Sievas jūs, seksuāli vājos, saudzē – simulē kaut kādus orgasmus, lai tikai netraumētu jūsu pašvērtējumu.

Bet ko jūs sniedzat pretī? Uz ko jūs iedvesmojat, ja neskaita pretenzijas?

Ziniet ko, čaļi? Kaut kad jūsu “garlaicīgo” sievu iedvesmos cits vecis, kurš paņems viņu aiz rokas un skatīsies viņai acīs, kaut arī mānīgus makaronus karinot uz viņas ausīm, kas tā izslāpušas pēc maiguma.

Un tad viņa notievēs un uzvilks zīda bikšeles. Un jūs tās nevilksiet nost. Vai arī – vilksiet, bet ne vienīgais.

Un es ļoti ceru, ka tā arī būs, jo sievieti nedrīkst ignorēt un atstumt otrajā vai trīsdesmit otrajā dzīves plānā. Sievietei jābūt apčubinātai. Tu to nedari? Darīs kāds cits, bet tu jutīsies netaisnīgi apdalīts un stūrī vīlēsi ragus.

Bet dzīve ir taisnīga, bet tavi ragi – tas ir tas, uz ko tu, bezjūtīgais muļķi, esi ilgi un mērķtiecīgi virzījies.

Puiši, bet tagad godīgi – kad pēdējo reizi jūsu sieviete bija jūsu uzmanības fokusā? Ko jūs tajā brīdī darījāt?

Meitenes, vai jūs jūtat, ka jūsu vīrieši ir gatavi savu enerģiju veltīt vienalga kam, tikai ne jums? Uz ko tas jūs virza?

http://www.delfi.lv/vina/veseliba/

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Un ko Sieviete ir darījusi, lai vīrs būtu uzmanības lokā?
  Tas, tā, humoram.
  Un kur tā Sieviete skrien kad tas, ar kuru, vecim savam, kopā ragus audzēja?
  Tak jau pie sava neinteresantā vīra.

 2. pilngi piekrtu!!

 3. Ja ir gjimene ar solījumu :”priekos un bēdās kopā”, tad tā kā viens “vesels” dzīvos ikdienas rutīnā, skarbos mirkljos, kad būs interesanti un jautri. Ja gribās pierādīt savu gatavību

 4. Un atkal pie visa vainojami “sliktie” vīrieši… Pie visām situācijām nevar vainot vīriešus, bieži vien abi ir vainojami pie attiecību izjukšanas.

 5. It kā augstākajā sabiedrībā nebūtu sānsoļu,kur sievas (vīri) tiek pie ragiem ! Tāda ir realitāte,ka dzīvē iestājas APNIKUMS ,bet tāpēc jau nevajag ne šķirties,ne bērnus pamest .Tas ir jāsaprot un katram pašam jāizdara secinājumi.

 6. Ja tik atradīsies kāds gribēs viņu izdrāzt, tad lai tik drāž!!! Vismaz kādu laiku būs miers.

 7. SUPER, TAS IR TAS KAS JAU SEN BIJ JĀPASAKA

Draugiem Facebook Twitter Google+