Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nesēdi mājās! Horoskopi 14. decembrim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Piektdienas noskaņojums atkarīgs no katra paša gatavības ielaist dzīvē kaut ko jaunu un ļaut tai sevi pārsteigt. Saki “jā” dažādiem piedāvājumiem un uzaicinājumiem  – mājās sēžot, vari daudz ko palaist garām!

Auns

Šodien “Zaļais vilnis” tiem Auniem, kuriem gaidāms tālāks brauciens ar automašīnu. Izdosies viss iecerētais, turklāt vēl labāk nekā gaidīji. Saskarsmē ar cilvēkiem nepaļaujies uz ārieni – tā reizēm var izrādīties maldinoša. Vakaru velti sev neraksturīgi mierīgai atpūtai.

Vērsis

Vērsi, atļauj taču beidzot mīļotajam cilvēkam tevi palutināt! Pienācis laiks atkausēt sirdi, kaut arī pēdējā laikā jūsu starpā, iespējams, bija kādas domstarpības. Vai vispār vēl atceries to iemeslu? Lietišķās attiecībās nesoli citiem to, ko nespēsi izpildīt. Esi nopietns un apsver visus aspektus.

Dvīņi

Dvīņi, ja kaut kas neizdodas uzreiz, nav vērts uztraukties un mest visu pie malas. Vienkārši atliec šo darbiņu līdz rītdienai vai nākamajai nedēļai, bet pats pievērsies kaut kam citam. Rutīnas lietas tev šodien padosies ar grūtībām, kamēr kāds jauns projekts var sniegt daudz gandarījuma.

Vēzis

Šodien Vēzim lieliska diena – vari darīt visu, kas ienāks prātā. Pat, ja sagribas kārtīgi izstrīdēties vai paraudāt, viss nāks tikai par labu. Atbrīvo galvu no nepatīkamām domām. Tu jau vislabāk zini, kā to izdarīt: vakars ģimenes lokā vai trokšņaina ballīte, kino apmeklējums vai ilga pastaiga ar suni. Derēs jebkas, lai varētu restartēties un sagaidīt brīvdienas labā noskaņojumā.

Lauva

Lauvam neparasta diena – zvēru karalis būs noskaņots pieņemt kompromisu, vareni iepriecinot savus oponentus. Un arī tev pašam šis risinājums šķitīs vislabākais. Vai tas tā paliks ilgtermiņā, laiks rādīs, bet šodien Lauvam svarīgākais dienu pabeigt ar līdzsvarotu attieksmi.

Jaunava

Jaunavu piektdien gaida mazi, bet patīkami pārsteigumi. Piemēram, kāds nepazīstams cilvēks var krietni paaugstināt tavu pašvērtējumu. Arī pašai Jaunavai vēlams  nenolaisties līdz baumām vai citu rīcības kritikai. Vēlāk izrādīsies, ka viss nepavisam nav tā, kā izskatās!

Svari

Svari sajutīs neizskaidrojamu enerģijas pieplūdumu – jau atverot acis, gribēsies mesties darbos ar pilnu ātrumu. Padari visu, kas darāms, lai vakarā varētu pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Šķiet, pēdējo nedēļu vāveres ritenī nav īsti bijis laika mierīgi kopīgi pavakariņot un izrunāties.

Skorpions

Skorpions, kā jau ierasts, visu aprēķinājis un izrēķinājis, bet var saskarties arī ar neparedzētām situācijām. Ja radīsies vēlme izdarīt ko neplānotu, šodien vari tai ļauties. Gaidāms kaut kas ļoti labs un interesants – intuīcija tevi neviļ!

Strēlnieks

Draugi šai dienai piešķirs kādu nieku patīkama trakuma. Tas var būt vilinoši, bet Strēlnieks var baudīt citu trakulības, bet pašam tomēr vajadzētu turēties pie veselā saprāta. Atliec ballēšanos uz brīvdienām!

Mežāzis

Ja kāds jau ilgi klauvē pie tavām durvīm, bet tu joprojām izliecies, ka tevis nav mājās, šodien Mežāzim ieteicams atvērt šīs durvis, jo ienāks kāds vai kaut kas ļoti labestīgs un jauks. Sargā savus īpašumus, piemēram, naudasmaku –  zaglēni var kārot iedzīvoties uz tava rēķina.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīr, ja kādam prātā šodien tevi savaldzināt vai iesaistīt jaunos pasākumos, atslābinies un ļauj tam notikt, ja vien tas nav pretrunā ar visu, kas tev svarīgs. Godīgi Ūdensvīri var atklāt sevī manipulatora talantu, no kā paši vēlāk nobīsies.

Zivis

Zivīm spēka pieplūdums: vienas dienas laikā varēsi paveikt tikpat daudz kā citkārt veselā nedēļā. Turklāt vislabāk ķerties tieši pie atliktajiem darbiņiem, kas jau draud izraisīt veselu kavētu termiņu lavīnu. Vakarā Zivis var piedzīvot kādu patīkamu pārsteigumu, ja nenoraidīs sākotnēji garlaicību raisošu ielūgumu.

LA.lv