Latvijā
Kriminālziņas

Nesen atbrīvoti vīrieši Āgenskalnā aplaupa sievieti 16

Foto: shutterstock.com

Trīs nesen no ieslodzījuma atbrīvoti vīrieši 4. augusta vakarā aplaupījuši sievieti Kobes dārzā, Āgenskalnā, aģentūru LETA informēja Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Lāsma Zemene.

Notikuma vietā RPP darbinieki pamanīja trīs aprakstam atbilstošus vīriešus, kuri krūmu pudurī iemeta telefonu un maku. Laupītāji, ieraugot policistu, metās bēgt, taču ātri tika panākti un aizvesti atpakaļ uz notikuma vietu. Sievietei, kas bija palikusi notikuma vietā, nebija nepieciešama medicīniskā palīdzība.

Cietusī ar draugu sēdējusi parkā uz soliņa. Pie viņiem pienākuši trīs nepazīstami vīrieši un sākuši draudzīgi runāties. Sarunas laikā vīrieši viņus novērojuši un pēkšņi uzbrukuši. Viņi satvēruši sievieti un no viņas mugursomas izņēmuši vairākas mantas – telefonu, naudas maku un citas vērtīgas lietas.

Policisti netālu no personu aizturēšanas vietas uz zemes atrada sievietes dokumentus, telefonu un iztukšotu naudas maku. Pārbaudot aizturēto vīriešu mantas, pie viena no viņiem atrasta aptuvenā naudas summa, kura cietušai iepriekš bijusi makā.

Savukārt personu datu pārbaudes laikā, atklājās, ka divi no aizturētajiem nesen iznākuši no cietuma, viens no viņiem atradies ieslodzījumā saistībā ar cilvēka nonāvēšanu.

Tika izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuriem aizturētie ar izņemtajām mantām nodoti turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

LA.lv