×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
26. februāris, 2018
Drukāt

Neskatoties uz lielo salu, Rīgā skolas strādās (1)

Foto LETAFoto LETA

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) informē, ka neskatoties uz tuvākajās dienās prognozēto lielo salu, Rīgā skolas strādās, taču bērniem ir tiesības skolu neapmeklēt.

Kā nosaka Ministru Kabineta noteikumi Nr. 610 “Higiēnas prasības izglītības iestādēm, kas īsteno vispārējās pamatizglītības, vispārējās vidējās izglītības, profesionālās pamatizglītības, arodizglītības vai profesionālās vidējās izglītības programmas”, bērni vecumā līdz 12 gadiem var neapmeklēt skolu, ja gaisa temperatūra ir zemāka par -20 grādiem pēc Celsija, savukārt bērni, kuri vecāki par 13 gadiem uz skolu var neiet, ja gaisa temperatūra ir zem – 25 grādiem.

Ārkārtas situācijās pašvaldībai ir jāievieš izmaiņās mācību procesā, ja bērni sala dēļ nav ieradušies skolā, taču kā liecina pieredze, Rīgā šāda ārkārtas situācija tika ieviesta tikai gadījumos, gad bija izsludināta gripas epidēmija.

Ja sala dēļ skolā ir pustukšas klases, tad mācību programma tiek atkārtota, bet netiek apgūta jauna mācību viela, lai nerastos problēmas tiem bērniem, kuri skolā nav ieradušies.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. visasskolas strādā visā valstī neskatoties uz salu, jo bērns ko vecāki uz skolu aizsutijuši nedrīkst atdurties pret slēgtām durvīm. lēmumu iet vai neiet uz skolu pieņem vecāki

Draugiem Facebook Twitter Google+