Latvijā
Kriminālziņas

Vīrs ar bērniem pazudis: Mamma jau mēnesi nezina, kur atrodas viņas bērni 3

Foto pixabay.com

Jau trīs mēnešus vīrs pārkāpj tiesas lēmumu, kas paredz, ka bērnien jādzīvo pie mammas. Trīs mēnešu laikā mamma bērnus redzējusi pusotru minūti un kopš augusta sākuma nezina, kur ir viņas bērni. Vīrs ar bērniem pazudis, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

“Tu nezini, cik stiprs Tu esi, līdz brīdim, kad būt stipram ir vienīgā iespēja,”ar šādiem vārdiem sarunu ar raidījumu sāk Ilze, kura vēlas tikai būt kopā ar saviem bērniem, tieši tā, kā to 30. janvārī lēmusi tiesa.

Biezā mape Ilzes rokās ir pilna ar dokumentiem. Divi no tiem apliecina, ka viņas četrus un astoņus gadus veciem bērniem jābūt pie mammas, un tomēr viņu te nav.

Arī “Bez Tabu cenšas” sazvanīt Ilzes bērnu tēvu. Diemžēl nesekmīgi. Raidījums sazvana arī viņa viņa adovkāti, kura sola atzvanīt, bet tas nenotiek.

Šobrīd policijā uzsākts kriminālprocess par tiesas lēmuma nepildīšanu no tēva puses un izmeklēšanas interesēs plašākus komentārus policija sniegt nevar. Tikmēr tiesībsarga birojā norāda, ka ieslēdzama visstingrākā likuma bardzība.

Vairāk pievienotajā video sižetā:

LA.lv