×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
25. jūlijs, 2016
Drukāt

Neskatoties uz tūkstošiem apmeklētāju, Cēsīs svinības aizvadītas mierīgi

Avots - Cēsu pašvaldībaAvots - Cēsu pašvaldība

Cēsu pilsētas 810.gadadienas svinības, kas noritēja no 22.jūlija līdz 24.jūlijam, no sabiedriskās kārtības un drošības viedokļa aizvadītas salīdzinoši mierīgi, taču policija reaģējusi uz aptuveni 20 starpgadījumiem, informēja Valsts policijā (VP).

Pēc VP Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa priekšnieka Alda Pāžes teiktā, pasākums aizvadīts bez nopietniem starpgadījumiem, neskatoties uz to, ka svētku dienās Cēsīs pulcējās liels skaits svētku dalībnieku un apmeklētāju.

Pilsētas svētku laikā policija fiksējusi četras zādzības, kas notikušas izklaides vietās un lielākoties tādēļ, ka cilvēki savas personīgas mantas bija atstājuši bez uzraudzības. Savukārt trīs gadījumos policijā vērsās personas, kurām nodarīti miesas bojājumi.

Svētku laikā notikuši arī trīs ceļu satiksmes negadījumi, kuros nav cietuši cilvēki, taču ir bojāti transportlīdzekļi. Piecos gadījumos administratīvo sodu par atrašanos alkohola reibumā saņēmušas nepilngadīgas personas, savukārt viens autovadītājs pieķerts vadot transportlīdzekli 0,79 promiļu reibumā.

Policijā nogādātas vairākas atrastas mantas, kā arī trīs gadījumos cilvēki ziņojuši par personīgo mantu nozaudēšanu. Divi iereibuši svētku apmeklētāji saņēmuši administratīvo sodu par huligāniskām darbībām, savukārt kāds 1976.gadā dzimis iereibis kungs sodīts par nepakļaušanos policijas likumīgām prasībām pārtraukt pārkāpt sabiedriskās kārtības normas.

VP norāda, ka svētku laikā kopumā par sabiedrisko drošību pasākumos un ceļu satiksmē rūpējās 75 policijas darbinieki.

Jau ziņots, ka pilsētas svētku “Cēsis 810” pasākumus apmeklēja tūkstošiem cilvēku. Sestdiena – otrā svinību diena – esot bijusi visaktīvākā un notikumiem pilnākā, un tā tikusi aizvadīta mierīgi, bez nopietniem starpgadījumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+