×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
13. decembris, 2016
Drukāt

Nešķirtā laulība nav šķērslis mūziķa Mārča Judža attiecībām ar miljonāra Maligina meitu (10)

Foto - facebook.comFoto - facebook.com

Atraktīvais grupas „Dzelzs vilks” bundzinieks un grupas „Ryga” dibinātājs Mārcis Judzis (33) par sieviešu uzmanību nav sūdzējies nekad. Būdams precēts vīrs, šovasar mūziķis sabiedrībā sāka parādīties ar kādu noslēpumainu tumšmati – miljonāra, a/s „Olainfarm” valdes priekšsēdētāja Valērija Maligina meitu Irinu (30).

Kā vēsta žurnāls „Privātā Dzīve”, abu pirmā tikšanās notikusi pēc kādas „Izraidīto” izrādes Dailes teātrī, kurā piedalās arī grupa „Ryga”. „Katru reizi, kad satiku Mārci un mēs runājām, viņš man šķita ļoti pozitīvs, labsirdīgs, jautrs un dzīvespriecīgs cilvēks. No sākuma mums bija vienkārši draudzība, bet, laikam ritot, tā ievirzījās citā gultnē. No Mārča staro labestība, sirsnīgums, viņš ir mīļš, gudrs, jautrs, ļoti atbildīgs un darīs visu, lai sasniegtu mērķi,” žurnālā atzīst Irina.

Uzzinot par vīra sānsoļiem, savu sašutumu sociālajos tīklos pauda Mārča otrā sieva Rūta Gorkša, ar kuru astoņu gadu laulībā dzimuši divi bērni. Mārcim ir arī dēls no pirmās laulības. Mūziķis atklāj, ka nesaskaņas starp abiem laulātajiem bijušas jau ilgu laiku, tādēļ iznākums ir likumsakarīgs. Šobrīd tiekot kārtoti šķiršanās papīri, bet uz jautājumu, vai plānojis vēlreiz iestūrēt laulības ostā, Mārcis atbild, ka ar to neesot nekādas steigas.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Haha jau kraapj arii shito 😀

  2. Nožēlojami abi! Vēl nav kauna zīmēties!

  3. Vai tiešām tā ir ziņa,kas jāskata internetā?Man liekas,ka viņš ar savu dzīvi pats tiks galā!

  4. kyce nedos syns neleks.

  5. Un šitāds jāklis ir pelnījis tik garu penteri portālā? kuru interesē šis un vēl vesela varza bezatbildīgu staiguļu?

  6. A kāda kuram daļa???!!!

  7. Marcis krāpa pirmo sievu, krāp otro sievu, trešo krāps tāpat. Vispirms normāls vīrietis izsķiras no sievas un, tad pēc kāda laika veido attiecības.

Draugiem Facebook Twitter Google+