Latvijā
Kriminālziņas

Nespēja pat nostāvēt kājās: notver šoferi pamatīgā skurbulī 16

Foto RPP

Likumsargi šā gada 14.maijā aizturējuši autovadītāju, kurš bijis tādā skurbulī, ka nav pat spējis nostāvēt kājās, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Policisti saņēmuši izsaukumu uz Pleskodāli, kur degvielas uzpildes stacijā aculiecinieks ievērojis “Ford” markas automašīnu, kuru, iespējams, vadījis vīrietis alkohola reibumā.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka autovadītājs jau devies prom. Policisti nolēma apsekot tuvāko apkārtni un pamanīja norādīto transportlīdzekli. Automašīna tobrīd bija novietota stāvēšanai. Policisti piebrauca pie aizdomīgā transportlīdzekļa, lai pārliecinātos par vadītāja spējām to vadīt.

Pieejot pie automašīnas, tā vadītājs vēlējās aizbēgt un uzsāka braukšanu. Nekavējoties attaisītas durvis un vīrietim dots rīkojums izkāpt no transportlīdzekļa. Persona bija acīmredzamā alkohola reibuma stāvoklī un ar pūlēm izkāpa no automašīnas.

Autovadītājs grīļodamies aizgāja līdz operatīvajam transportlīdzeklim, kur pārmeklēts un aizturēts.

Uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki. Pārkāpējs aizvests uz Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centru, kur veiktas nepieciešamās analīzes, tostarp, alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Iereibušajam kungam konstatēts vairāk kā trīs promiļu reibums.

Vīrietis nodots Valsts policijas (VP) darbiniekiem turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Saistītie raksti
LA.lv