Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

FOTO: “Neste” atklāj jaunu degvielas uzpildes staciju. Investēti 600 tūkstoši eiro0


Ilustratīvs foto. “Neste” DUS Rīgā.
Ilustratīvs foto. “Neste” DUS Rīgā.
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Lielākais automātisko degvielas uzpildes staciju tīkls un vadošais degvielas mazumtirgotājs Latvijā “Neste” atklājis jaunu uzpildes staciju (DUS) Līvānos, Rīgas ielā 2a.

Šī ir 73. “Neste” DUS Latvijā, tās būvniecībā uzņēmums ieguldījis 600 tūkstošus eiro.

Jaunā DUS saviem klientiem nodrošinās plašu degvielu klāstu un papildu pakalpojumus, kas atbilst augstajiem “Neste” drošības un kvalitātes standartiem un ko novertē autobraucēji visā Latvijā.

Līvānu DUS ir piemērota vadītājiem, kas ikdienā brauc gan ar vieglo, gan ar smago autotransportu.

Ērtais ātrgaitas sūknis ir speciāli paredzēts smago automašīnu uzpildei, kas arīdzan ir aprīkots ar “Neste” bezkaršu degvielas uzpildes sistēmu “Truck+”.

Šī sistēma šoferiem nodrošina vēl ātrāku un ērtāku degvielas uzpildi, jo netiek izmantota degvielas karte.

Savukārt uzņēmumiem un autoparku pārvaldītājiem Truck+ sniedz uzlabotu degvielas patēriņa kontroli, drošību un precīzāku uzskaiti.

Tāpat kā citās DUS, arī jaunajā “Neste” stacijā būs pieejams arī AdBlue šķidrums izplūdes gāzu attīrīšanai.

"Neste" atklāj jauno DUS Līvānos

Līvānu DUS būs pieejami visi “Neste” produkti: Futura 95 un Futura 98 benzīns, kā arī Futura dīzeļdegviela.

Tāpat jaunajā stacijā pieejama “Neste” Pro Diesel – pasaulē pirmā dīzeļdegviela, kas atbilst Eiropas, ASV un Āzijas valstu autoražotāju stingrākajām degvielas prasībām, kas apkopotas Pasaules degvielas hartā (WWFC – Worldwide Fuel Charter).

“Neste” Pro Diesel uzrāda pārākumu 10 būtiskākajos dīzeļdegvielas parametros, to skaitā, patēriņa samazinājumu līdz 5%, jaudas pieaugumu par 4%, nodrošina tīrāku dzinēju un klusāku tā darbību.

Ražošanas tehnoloģijas un augstās kvalitātes dēļ “Neste” Pro Diesel attaisno sevi pat prasīgākajiem klientiem, jo ilgtermiņā atmaksājas ne tikai minētā mazākā patēriņa dēļ, bet iet roku rokā ar ekonomisko izdevīgumu, – labāka degvielas sadegšana nodrošina mazākas apkopes un tehniskās izmaksas.

Visās “Neste” DUS pieejamā degviela tiek ražota “Neste” pārstrādes rūpnīcā Porvo, Somijā, no kurienes tā tiek piegādāta uz Latviju ar jūras transportu un uzglabāta terminālī Rīgā, tādējādi nodrošinot pilnu kontroli pār produkta nemainīgi augsto kvalitāti.

Tāpat kā visā DUS tīklā, arī jaunajā “Neste” stacijā Līvānos klientu ērtībai varēs norēķināties ar skaidru naudu, veikt bezskaidras naudas darījumus ar maksājumu kartēm, tai skaitā ar bezkontakta kartēm, kā arī izmantot “Neste” degvielas karti gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

“Neste” ir Somijas vadošais naftas pārstrādes un atjaunojamo resursu pārstrādes uzņēmums, kura darbība ir vērsta uz augstākās kvalitātes degvielas produktu ar samazinātu emisiju daudzumu ražošanu un tirdzniecību, kā arī industriālo produktu ražošanu, kas tiek izstrādāti saskaņā ar pasaules līmeņa pētījumiem.

“Neste” ieņēmumi 2018. gadā bija 14,9 miljardi eiro, un uzņēmums tiek kotēts Somijas biržā.

SIA “Neste Latvija” ir “Neste” korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 28 gadus.

Saistītie raksti

Uzņēmums nodarbojas ar “Neste” ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī.

Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums Latvijā ir investējis vairāk nekā 70 miljonus eiro. “Neste” DUS tīklu Latvijā veido 73 stacijas visā valstī.

LA.lv